Naga MarketsWyznaczając układy harmoniczne powinniśmy pamiętać przede wszystkim o odpowiedniej identyfikacji wybranych fal, a co za tym idzie wykonaniu konkretnych mierzeń, które dadzą nam informację o możliwym zasięgu układu. Zwróćmy uwagę w jaki sposób pomierzyliśmy ostatnie swingi na „australijczyku”.

2014-08-28audusd3Szary poziomy prostokąt wyznaczony został na podstawie dwóch niezależnych mierzeń Fibonacciego. Najważniejszą informacją dla nas jako Traderów jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie „jak duża jest granica błędu i jak szeroki SL powinienem ustawić?”.

2014-08-28audusd2

Czy 10 pipsów to „dużo”? Czy Twój SL przekracza 10 pipsów? Od czego to właściwie zależy? O tym już we wtorek!

28 sierpnia w godzinach dopołudniowych informujemy Traderów korzystających z Watch My Chart o tym, że rynek ponownie testuje wyznaczone (dwa dni wcześniej) miejsce techniczne dając tym samym „drugą szansę” aby wejść w pozycję.

2014-08-28audusd4

Wejście w pozycję było stosunkowo agresywne, gdyż nie czekaliśmy na potwierdzenie w postaci układu świecowego tylko „łapaliśmy lokalną górkę”. Jak widzimy poniżej opłacało się…

invest

2014-08-28audusd1

Pozycja zamknięta została w całości z wynikiem +19 pipsów. Zlecenie zabezpieczające wynosiło ~7 pipsów, przez co osiągnięty rzeczywisty stosunek RR był dla nas bardzo zadowalający.

Jeśli chcesz poznać pozostałe nasze układy, które wykorzystujemy w daytradingu przyjdź koniecznie na wtorkowe spotkanie webinarowe!Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here