Naga MarketsWszystko zaczęło się od wyznaczenia szerokiego układu opartego na korekcie pędzącej z wewnętrzną symetrią fal AB=CD, który po raz pierwszy pokazaliśmy na WatchMyChart 9 września w godzinach porannych.

wm1Układ został dodatkowo potwierdzony okrągłym poziomem, który wypadł niemalże w tym samym miejsce w którym pojawiło się górne ograniczenie prostokąta wyznaczającego symetrię układu AB=CD.

wm2

Proszę zwrócić uwagę na zachowanie ceny w dniu 4 września (rynek nie wypełnia układu na tyle precyzyjnie aby móc wejść w rynek (brakuje niecałych 10 pipsów). Dopiero następnego dnia tj. 05.09. w godzinach popołudniowych rynek testuje wyznaczoną wcześniej różową strefę podażową.

wm3

Czy można wchodzić w pozycję z dokładnością 3 pipsów? W jaki sposób wyznaczyć taki układ i jakie jest odpowiednie narzędzie do tego?

Sytuacja na „australijczyku” była monitorowana przez nas od samego rana, natomiast najważniejszym momentem był atak ceny na round level 0,9400 i momentum jakie pojawiło się w tym czasie (proszę zwrócić uwagę na kształt świecy wypełniający cały układ od strony technicznej) kiedy to otwarta została krótka pozycja (screen poniżej).

invest

wm4

Pozycja została zamknięta z zyskiem +18 pipsów „z ręki” z powodu:

1) późnej godziny popołudniowej (po 16 zazwyczaj jesteśmy już poza rynkiem)

2) piątku – końcówki tygodnia. Rzadko przetrzymujemy otwarte pozycje na weekend.

W każdy wtorek organizujemy darmowe spotkania podczas których wspólnie pracujemy z platformą transakcyjną analizujemy oraz dokładnie omawiamy nasze transakcje.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here