Naga MarketsPrzestań narzekać i kupuj bitcoina, zachęca Robert Kiyosaki. Rekomenduje kupno dołka na BTCRobert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki “Bogaty ojciec, biedny ojciec” twierdzi, że gdy bitcoin dynamicznie spada na rynku pojawiła się wyjątkowa okazja do kupna kryptowaluty. Zwłaszcza dla tych, którzy mówili, że nie mogli sobie na to pozwolić wcześniej. Jako alternatywę wskazał również inne kryptowaluty, które „przewyższają BTC u kosztują grosze” powtarzając, że Rezerwa Federalna, Skarb Państwa i prezydent Joe Biden są odpowiedzialni za problemy inwestorów, a nie cyfrowe aktywa.

Robert Kiyosaki doradza w sprawie bitcoina (BTC)

Znany autor i inwestor Robert Kiyosaki po raz kolejny zachęca inwestorów do kupna bitcoina. Robi to w momencie, gdy cena kryptowaluty spadła gwałtownie z rekordowo wysokich poziomów. Widzi on “krach” cenowy jako okazję do kupna. Jak wynika z danych on-chain, taką okazję zwietrzyli również najwięksi inwestorzy na rynku kryptowalut, którzy skupili 122,5 tys. BTC (o wartości 4 miliardów dolarów), gdy bitcoin spadał w okolice 30 tys. dol.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Bogaty ojciec, biedny ojciec” to książka z 1997 roku, której współautorami są Kiyosaki i Sharon Lechter. Przez ponad sześć lat znajdowała się na liście bestsellerów New York Timesa. Ponad 32 miliony egzemplarzy książki zostały sprzedane w ponad 51 językach w ponad 109 krajach.

– Słyszę “Nie stać mnie na bitcoina”. Bitcoin się załamuje, to dobra wiadomość. Teraz masz szansę. Zdobądź wiedzę. Kupuj monety, które przewyższają bitcoina za grosze. Przestań narzekać i podejmij działanie – pisał na Twitterze popularny autor.

Wpis pojawił się po wcześniejszym pro-bitcoinowym tweedzie Kiyosakiego , który został opublikowany 14 maja. Napisał w nim, że: “Bitcoin notuje krach. Przygotowuję się do kupienia więcej.”

invest

– Pamiętaj, że problemem nie jest Elon Musk ani bitcoin. Problemami są Fed, Skarb Państwa i Biden. Złoto, srebro i bitcoin są rozwiązaniami – kontynuował pisarz i inwestor.

Robert Kiyosaki pisał również, że “Fed chce wysokiej inflacji, aby zapłacić dług tańszymi dolarami. Fed podniesie stopy procentowe powodując krach akcji, obligacji, nieruchomości i złota. Największy problem: emerytury pokolenia boomerów. Fed ma wydrukować więcej fałszywych pieniędzy. Trzymaj się złota, srebra i bitcoina”.

Kiyosaki od dłuższego czasu rekomenduje inwestycyjne w bitcoina, ponieważ wierzy, że dolar umiera. W kwietniu przewidział, że cena BTC wyniesie 1,2 miliona dolarów “w ciągu kolejnych pięciu lat”.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMIConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here