Naga MarketsW poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat ropy w Chinach. Przerób ropy w Państwie Środka osiągnął rekordową wartość 13,04 mln baryłek dziennie (+7,6% r/r), głównie za sprawą uruchomienia dwóch nowych rafinerii. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wczorajszego materiału.


Chiny największym konsumentem i odbiorcą ropy naftowej w Azji

W 2020 roku planowane jest uruchomienie sześciu nowych rafinerii o mocy przerobowej prawie 546 tysięcy baryłek dziennie. Prognozowany przerób ropy naftowej w 2020 roku ma wynieść około 13,65 mln baryłek dziennie przy wykorzystaniu 75% mocy przerobowych. Produkcja ropy wzrosła w 2019 roku o 0,8% r/r. Produkcja gazu ziemnego w 2019 roku wzrosła o 9,8% r/r – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here