Naga Markets


Branża kryptowalut wielokrotnie wykorzystywała wizerunki znanych postaci – czy to ze świata sporu, czy też filmu – w celu promowania swoich projektów i emisji nowych tokenów. W Polsce ta forma marketingu jak na razie nie trafiła na podatny grunt, jednak pojawiają się pierwsi celebryci, którzy godzą się promować swoim nazwiskiem konkretne ICO. Do ich grona dołącza Przemysław Saleta, który zachęca do zainwestowania w token CryptoInvestia.


“Cały świat kryptowalut w jednej monecie”

Powyższym hasłem promowany jest projekt, którego twarzą została popularny polski sportowiec. Na wstępie materiału promocyjnego zwraca uwagę, że z pewnością nie kojarzy się polskiej branży z rynkiem kryptowalutowym, jednak rzekomo sam inwestuje w cyfrowe tokeny i podaje przykłady projektów takich jak Bitcoin, Ethereum lub Ripple, które wygenerowały ogromne stopy zwrotu:

Z informacji dostępnych na oficjalnej stronie projektu wynika, że ICO rozpoczęło się już 12 marca 2018 roku i ma potrwać jeszcze do 7 września. Do tej pory wyemitowano prawie 205 milionów tokenów INVESTIA gromadząc ponad 2 miliony zł funduszy na rozwój projektu. Aktualna cena tokenu to 5 groszy, po 17 czerwca ma wynosić jednak 7 groszy.

Opis CryptoInvestia sugeruje, że kryptowaluta ma na celu przekazywanie pieniędzy w zarządzanie, które następnie inwestowane są w wybrany portfel kryptowalut. Decyzje podejmują „specjaliści” zatrudnieni przez twórców projektu, obiecując 25-50% dywidendy z zysków generowanych przez fundusz.

„Decyzje za Ciebie podejmują eksperci i najlepsi analitycy, wspierani najnowszymi danymi i sztuczną inteligencją. W każdej chwili możesz kupić/sprzedać swój token Investia. zarządzamy i kontrolujemy wartość bazową funduszu przez cały tydzień”informuje strona projektu.

Główna siedziba CryptoInvestia znajduje się w Hong Kongu, polski oddział prowadzony jest natomiast w Krakowie, za którym stoi Tomasz Rozmus, z portalu smarttrader.pl.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here