Naga MarketsSportowiec Przemysław Saleta postanowił wydać swój personalny token.  Za projekt odpowiadać będą Tomasz Rozmus (CEO Tokeneo) oraz Szczepan Bentyn (CEO Personal Tokens). Premiera SaletaCoin będzie miała miejsce 24  stycznia 2019 roku w Bangkoku, na polskiej konferencji dotyczącej tematyki blockchain i kryptowalut.


Saleta od pewnego czasu interesuje się technologią blockchian. Promuje m.in. międzynarodową giełdą kryptowalut – TOKENEO. Przede wszystkim jednak od lat uprawia – z różną intensywnością – kick-boxing oraz boks wagi ciężkiej. Jest mistrzem świata w kick-boxingu oraz mistrzem Polski i Europy w zawodowym boksie. Po oficjalnym zakończeniu swojej kariery sportowej, wyjechał w 2015 roku do Tajlandii, gdzie jednak dalej rozwija swoje zamiłowanie do boksu. Na wyspie Koh Samui organizuje dla Polaków obozy sportowe Saleta Life Camp.

Wielka Trójka

Tym samym Saleta stanie się pierwszym znanym polskim sportowcem, który zdecydował się na emisję własnego tokenu personalnego. Osoby odpowiedzialne za ten projekt uważają, że  jest to “przełomowe wydarzenie, gdyż oprócz wymiernych korzyści dla twórcy SaletaCoin jak i przyszłych jego posiadaczy, projekt przyczyni się do większej adopcji cyfrowych walut i większej świadomości wykorzystania samej technologii”.

Za wydanie SaletaCoina odpowiedzialni są Szczepan Bentyn i Tomasz Rozmus. Ten pierwszy to znany youtuber i polski prekursor tokenów personalnych. W projekcie będzie występował w roli ADVISORA. Stroną technologiczną zajmował będzie się Rozmus. Twórca międzynarodowej giełdy kryptowalutowej Tokeneo wraz ze swoim zespołem będzie odpowiadał za kontrolę przebiegu wprowadzania SaletaCoina “w życie” oraz późniejszą jego dystrybucję.

Po co to wszystko?

Token będzie można otrzymać w licznych akcjach promocyjnych. Sportowiec podtrzymuje, że chce aktywnie wspierać młodzież i tym samym zwrócić większą uwagę na dyscyplinę, jaką jest boks. SaletaCoin ma więc głównie służyć celom marketingowym.

Jako pierwsi tokeny boksera otrzymają uczestnicy BTC Invest Camp w Bangkoku, a od 25 stycznia będzie można je nabyć w internetowym kantorze kryptowalutowym Tokeneo.Cash.

Premiera SaletaCoina odbędzie w Tajlandii, a konkretnie – na polskiej konferencji poświęconej w całości tematyce kryptowalut i technologii blockchain: BTC Invest Camp w Bangkoku.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here