Naga MarketsCena ropy spada, gdy przemysł naftowy w USA traci wsparcie Trumpa
Przemysł naftowy był istotnym elementem kampanii Donalda Trumpa w 2016 roku

Administracja Donalda Trumpa odrzuciła większość wniosków o zwolnienie z opłat licencyjnych składanych przez naftowe i gazowe spółki wydobywające na stałym lądzie. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego materiału.

Decyzja może odbić się negatywnie na reelekcji Trumpa

Przemysł naftowy nie otrzymał szerokiego wsparcia w związku z pandemią koronawirusa, a Departament Spraw Wewnętrznych indywidualnie rozpatruje wnioski o obniżenie opłat licencyjnych i zawieszenia leasingów składane od kwietnia.

Kolejny tydzień spadków aktywnych odwiertów w USA. W ubiegłym tygodniu zamknięto kolejny odwiert, pozostawiając 265 aktywnych punktów (-73% r/r). Oznacza to, że czerwiec jest czwartym miesiącem spadku liczby aktywnych odwiertów z rzędu – oznajmił Bogusz Kasowski.

Sprawdź ofertę działającego od 1997 roku brokera CFD oraz Forex, który posiada klientów w 110 krajach na całym świecie. Dołącz do bazy 2,2 mln zadowolonych traderów i handluj na ponad 200 różnych instrumentach. Rozpocznij przygodę z Libertex już teraz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here