Naga MarketsBiedny Mario Draghi. Dyrektor Europejskiego Banku Centralnego nie będzie miał raczej szansy, żeby choć na chwilę odetchnąć. Im bardziej chce uspokoić euro, tym bardziej jego kurs rośnie. W sieci pojawia się mnóstwo trafnych komentarzy na temat działań Banku Centralnego.

Dzięki Draghi i Yellen, a być może nawet Trumpowi, euro jest teraz na najwyższym poziomie w stosunku do dolara od 11 stycznia 2015 r. Choć euro jest jak najbardziej godne uwagi, to nie jest jedyną walutą, która ostatnio zyskała na wartości. Nawet brytyjski funt dołączył do grona dopiekających dolarowi.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ ETORO

Psychologiczny opór na GBP/USD znajdujący się na 1.30 (zielona linia) jest już za nami. Pierwszy raz od czasu referendum brytyjskiego można zauważyć również mocną linię wsparcia (zielona LT):

Tak jak każdy inny kapitał na rynku, kryptowaluty są często wyceniane w dolarach. Na ten moment sektor kryptowalutowy szacuje się na około 90 miliardów dolarów.

Pytanie tylko, ile procent odbicia od 16 lipca do dzisiaj było spowodowane upadkiem dolara?

Na dziś to wszystko. Zostawię Was samych z waszymi przemyśleniami na ten temat. Jeśli chcesz podyskutować na ten temat, serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu na eToro – @MatiGreenspan.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here