Naga MarketsZgodnie z oczekiwaniami linia szyi przełamana

We wtorkowej analizie wskazywałem na formację RGR na AUDJPY oraz na duże prawdo- podobieństwo jej aktywacji poprzez przełamanie w najbliższych czasie linii szyi. Wprawdzie na wspomniane przełamanie musieliśmy poczekać ponad 24 godziny, ale obecnie ruch spadkowy jest już faktem.

Cel spadków jaki można zmierzyć licząc odległość czubka formacji od linii szyi przekracza poziom 86.45. Oznacza to, że ruch spadkowy jaki się pojawił powinien doprowadzić AUDJPY przynajmniej do poziomu 86.45, ale spadki mogą być również głębsze. Jeżeli wskazany poziom zostanie jednak przełamany to kolejnym wsparciem będzie 85.80 czyli minima z lipca 2017 roku.

Ostatnią deską ratunku dla popytu jest często występujący w formacji RGR ruch powortny do przełamanej linii szyi. Może wyglądać on w taki sposób, że w najbliższych godzinach pojawią się wzrosty z celem 88.00 i tam ponownie podaż przystąpi do sprzedaży spychając już AUDJPY do poziomu 86.45. Zdarza się jednak, że w trakcie ruchu powrotnego cena wraca ponad linię szyi negując formację. Jest to również scenariusz, którego nie można wykluczyć, ale w tej konkrentej sytuacji wydaje się mniej prawdopodobny.

AUDJPY H4
Wykres AUDJPY dla H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here