Naga Markets
BitMEX, Arthur Hayes
Arthur Hayes, były prezes BitMEX

Założyciel giełdy kryptowalut BitMEX Arthur Hayes obawia się, że nadchodzące przejście Ethereum (ETH) z mechanizm konsensusu proof-of-work (PoW) na proof-of-stake (PoS) może nie nastąpić. W niedawnym wywiadzie wskazał on, że nie wierzy, iż The Merge faktycznie nastąpi.

The Merge może nie nastąpić

– Nie sądzę, by ludzie wierzyli, że połączenie będzie miało miejsce nadal. Nie mogę tu siedzieć i mówić, że myślę na 100%, że przejdą na proof-of-stake… Nie jestem w okopach, jak deweloperzy od 2014 roku…. – wskazał Hayes.– Jeśli jesteś wystarczająco długo, słyszałeś rozmowy o proof-of-stake przez pięć, sześć, siedem lat… czy to się jeszcze stało? Nie – dodał.

Według Hayesa najlepszym sposobem na udowodnienie, że aktualizacja Ethereum będzie miała miejsce, jest zademonstrowanie, jak działa proof-of-stake i że obecne zdecentralizowane aplikacje (DApps) są z nim kompatybilne.

Jak na razie nie widział on niczego, co wskazywałoby na to, że Merge nastąpi.

– Twoja domyślna odpowiedź to ‘ok, pokaż mi’. Pokaż mi proof-of-stake, pokaż mi jak to wszystko działa, pokaż mi, że wszystkie różne aplikacje funkcjonują tak samo jak wcześniej, pokaż mi, że nie będzie jakiegoś błędu, o którym nie pomyślałeś, przypadku brzegowego, który wybuchnie ci w twarz i będziesz wymagał hard forka, aby wrócić do proof-of-work (PoW). Pokaż mi. Nie ma nic, co udowodni mi, że [przejście] nastąpi, dopóki faktycznie nie nastąpi, a myślę, że wiele osób jest tego zdania – wskazał Hayes.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>
 

XTB

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomedlub | akcje gpw | funt szterling | zlotowka | polenergia akcje | kurs pge | intercars akcje prognozy | pln kurs |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKrwawa sesja na Wall Street. Kurs akcji Nvidia runął o 9,5%!
Następny artykułPrzeglądarka Opera Crypto zintegrowała się z MetaMaskiem przed The Merge
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here