Naga Markets

Regulacje powinny wzmocnić sektor kryptowalut, podczas gdy przejście Ethereum na PoS może być wydarzeniem typu „kup plotkę, sprzedaj fakt”, uważa Mark Cuban.

Mark Cuban mówi o przejściu Ethereum na PoS

Amerykański miliarder, inwestor i właściciel Dallas Mavericks – Mark Cuban – uważa, że ​​przejście Ethereum z mechanizmu konsensusu Proof-of-Work na Proof-of-Stake może być mieczem obosiecznym. Jego zdaniem podekscytowanie inwestorów związane ze zmianami może przewyższyć realia. W efekcie po przejściu sieci na PoS kurs ETH mocno spadnie.Kupuj kryptowaluty korzystając ze strategii Dollar Cost Averaging (DCA) razem z Bitcan.pl oraz ARI10.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Niedawno tłumaczył również, że Ethereum 2.0 może znacznie obniżyć zużycie energii przez sieć, podczas gdy ether może stać się aktywem deflacyjnym.

Prawo a kryptowaluty

Cuban argumentował również, że stosowanie przepisów w branży kryptowalut jest ważnym krokiem, który może wzmocnić cały rynek. Inwestorzy szukają bowiem maksymalnej ochrony kapitału, a jeśli to uda im się uzyskać, więcej osób zacznie inwestować na rynku.

– Jest w tym aspekt bezpieczeństwa i codziennie widzimy, co się dzieje: gdzieś jest włamanie. Nie różni się to od początków Internetu. Był czas, kiedy ludzie mówili: „Nie używaj Amazona, ponieważ twoja karta kredytowa zostanie zaatakowana, nie kupuj w Internecie, ponieważ narażasz swoją kartę kredytową”. Więc jest to część krzywej uczenia się – powiedział.

Mimo to Cuban wątpi w to, czy amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) może szybko wdrożyć odpowiednie przepisy w tym sektorze. Nazwał urzędników z tego organu „hipokrytami”, ponieważ starają się powstrzymać rozwój rynku kryptowalut, ale jednocześnie nie koncentrują się na tysiącach wątpliwych jakościowo produktów finansowych.

XTB

Kupuj ETH co miesiąc

Kupowanie etherów za cały kapitał jest dziś ryzykowne. Może więc lepszym pomysłem jest dollar cost averaging (średnianie kosztów w dolarach)? To strategia inwestycyjna, która polega na uśredniania zakupu, czyli cyklicznym nabywaniu kryptowalut.

Coraz więcej firm na rynku oferują zautomatyzowanie tego procesu. Przykładem jest właśnie ARI10 Exchange. Więcej na temat tej usługi przeczytacie tutaj.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs franka nbp | akcje pgnig | kuna chorwacka kurs | wiadomosci kryptowaluty | biomedlub | wykresy kryptowalut |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here