Naga Markets18850345_sPrzejęcie kontroli nad swoimi finansami jest pierwszym krokiem do tego, by móc wystrzelić na Giełdzie jak z trampoliny. Dlaczego początkujący Inwestorzy ponoszą fiasko, gdy wchodząc na Giełdę metodą prób i błędów chcą samodzielnie przejąć stery?

Otóż przede wszystkim zapominają o tym, że koniunktura Rynku jest cykliczna, co oznacza, że bez fundamentalnej wiedzy nie są oni w stanie przewidzieć późniejszych spadków i w rezultacie tracą. Z pomocą przychodzi tutaj serwis Infoinwestor.pl, którego twórca postanowił stworzyć Mini Szkolenie wprowadzające do tematu zarządzania finansami i inwestycjami kapitałowymi. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich chcących wreszcie przejąć kontrolę nad swoimi finansami.

Odbierz Dostęp do Bezpłatnego dwu częściowego Mini Szkolenia 

Świetną kontynuacją Mini Szkolenia będzie bezpłatny webinar 23 września o godz. 19:00 prowadzony przez Marcusa de Maria, cenionego w Europie Tradera, który wyjaśni szersze aspekty gry i wskaże… co dalej! Marcus wykłada swoją Strategię w ponad 20 krajach robiąc to w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób. Spora dawka motywacji i inspiracji gwarantowana!

Zobacz Mini Szkolenie i zarezerwuj sobie miejsce na webinarzeConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here