Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka na rynek – poniedziałek 10 października:

  • Kontrakty na amerykańskie indeksy zyskują na wartości przed rozpoczęciem regularnych notowań.
  • Spółka Tesla (Nasdaq, ticker: TSLA) poinformowała, że pokaże nowy zaskakujący produkt podczas konferencji 17 października. Cena akcji tej spółki zyskuje 2,39% podczas notowań przedsesyjnych.
  • Ropa WTI utrzymuje się powyżej poziomu 50$ pomimo głosów wskazujących, że ustalone zmniejszenie produkcji ropy może być zabiegiem czysto propagandowym.

Bloomberg poinformował, że transakcja zakupu akcji spółki Twitter jest „niemal martwa”. Dla przypomnienia w ostatnich dwóch tygodniach inwestorzy TWITTER’A (NYSE, ticker TWTR) ekscytowali się informacjami na temat przyszłego przejęcia. Pierwsza w kolejce do kupna stała spółka salesforce.com (NYSE, ticker: CRM) oraz głośno było o kolejnych zainteresowanych przejęciem, a byli to tacy giganci jak: Alphabet (spółka Google, ticker: GOOGL) oraz Disney (NYSE, ticker: DIS).

Całe to zamieszanie odbiło się bardzo mocno na wykresie spółki. Przez 9 sesji akcje rosły przekraczając nawet poziom 25$ za akcję. Po czym głęboką luką bessy cena akcji wróciła w zakres wcześniejszego ruchu w rejon 20$. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 21$, natomiast wsparcie usytuowane jest na poziomie 17.8$. Po informacji Bloomberga akcje spółki Twitter podczas notowań przedsesyjnych tracą obecnie 6,9% i znajdują się nieznacznie nad wskazanym wsparciem.

Wykres TWITTER dla interwału D1.
Wykres TWITTER dla interwału D1.

Warto również spojrzeć na wykres dla interwału tygodniowego. Widać tu ruch spadkowy oraz wyraźną linię trendu spadkowego, która od 1,5 roku nie była testowana. Wszystko wskazuje na to, że za chwilę wsparcie na poziomie 17.8$ ponownie zostanie przetestowane, a po przełamaniu tego poziomu celem podaży będą majowe minima na poziomie 14$.


DOŁĄCZ DO WEBINARU


Wykres TWITTER dla interwału W1.
Wykres TWITTER dla interwału W1.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here