Naga MarketsPrzeglądarka internetowa Brave obsłuży kryptowalutę Solana w 2022 rokuPrzeglądarka internetowa Brave ogłosiła dziś integrację z kryptowalutą Solana, która piastuje środkową pozycję w TOP10 kryptowalut o największej kapitalizacji rynkowej.

Integracja Solana z przeglądarką Brave

— Wraz z coraz większą liczbą użytkowników i twórców wymagających narzędzi do szybkiego i niedrogiego dostępu do zdecentralizowanej sieci, ta integracja bezproblemowo utoruje drogę kolejnemu miliardowi użytkowników kryptowalut do wykorzystania aplikacji i tokenów – powiedział Brendan Eich, CEO Brave.Solana cechuję dużą szybkością sieci oraz niskimi kosztami, co zachęciło Brace do integracji. W przeciwieństwie do innych blockchainów obsługujących inteligentne kontrakty, takich jak ethereum, proste transakcje na Solana kosztują zaledwie 0,000005 SOL lub 0,001 USD za dane z Solana Beach.

Niskie opłaty mogą potencjalnie sprawić, że interakcja z kryptowalutami, w szczególności z przewidywanym przez Eicha „następnym miliardem użytkowników kryptowalut” będzie o wiele bardziej atrakcyjna.

Ten ruch może okazać się równie korzystny dla ekosystemu Solana, ponieważ Brave ma obecnie 42 miliony aktywnych użytkowników miesięcznie. Po zakończeniu integracji w pierwszej połowie 2022 r. miliony użytkowników Brave będą miały kontakt z różnymi nowymi zdecentralizowanymi aplikacjami (dapp) Solana.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

— Głęboka integracja z przeglądarkami jest kluczem do wspomagania zdecentralizowanych aplikacji w tworzeniu najlepszych doświadczeń internetowych. Ogłoszenie przez Brave obsługi portfela Solana we wszystkich wersjach ich przeglądarek jest ważnym krokiem na drodze do włączenia kolejnego miliarda użytkowników do Solana – powiedział Anatoly Yakovenko, CEO Solana Labs.

Według danych  z App Figures, Brave jest obecnie trzecią najczęściej pobieraną przeglądarką internetową, po Operze i Google Chrome. Brave bazuje na tej samej bezpłatnej i otwartej bazie kodu, co Chrome.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here