Naga MarketsBrave to oparta na blockchainie przeglądarka internetowa, która umożliwia swoim użytkownikom blokowanie niechcianych reklam, zaś w przypadku ich włączenia, płaci za oglądanie materiałów reklamowych. Brave wynagradza także twórców treści w internecie, co jest możliwe dzięki wewnętrznej kryptowalucie – Basic Attention Token (BAT). Przeglądarka ma szansę jeszcze bardziej zwiększyć swoją popularność dzięki partnerstwu zawartemu z Everipedią – encyklopedią opartą na blockchainie.


Przeglądarka internetowa Brave trafi do milionów użytkowników Everipedii

Współpraca ma polegać na wzajemnym zwiększaniu rozpoznawalności marek Brave oraz Everipedia. Na Everipedii pojawią się artykuły przedstawiające Brave oraz związany z nią ekosystem, zaś na przeglądarce Brave, użytkownicy, którzy mają włączoną opcję wyświetlania reklam, obejrzą materiały promujące Everipedię.

Te artykuły również Cię zainteresują
Warto przypomnieć, że przelądarka Brave mogła niedawno pochwalić się rekordową liczbą aktywnych użytkowników przekraczającą 8 milionów miesięcznie. Współczynnik klikalności dla wyświetlanych na niej reklam wynosi aż 14%, co jest wynikiem średnio o siedem razy wyższym od przeciętnych osiągów w branży. Ze szczególnie dynamicznym wzrostem liczby użytkowników przeglądarki mamy do czynienia w Japonii, gdzie jest ona najpopularniejszą tego typu aplikacją w sklepie Google Play.


Tanie i szybkie wpłaty EUR. Księgowanie max, do 3h! To możliwe dzięki ofercie CoinDeal!  Sprawdź!.


Brave pobiło dotychczasowych liderów w tej branży takich jak Firefox, Opera i Chrome. Z kolei w Hiszpanii przeglądarka wspięła się z 26 na 10 pozycję wśród najbardziej popularnych aplikacji w Play Store w tym kraju

CEO Brave, Brendan Eich wiąże duże nadzieje ze współpracą nawiązaną z Everipedią, z której korzystają obecnie miliony użytkowników:

„Partnerstwo to podkreśla znaczenie innowacyjnych produktów wynagradzających użytkowników za ich uwagę i udział. Poprzez współpracę z Everipedią, wykorzystujemy moc blockchainia do tego, by użytkownicy mogli kontrolować swoje doświadczenie”

Czym jest Everipedia?

Everipedia – zdecentralizowana encyklopedia oparta na blockchainie EOS.

Everipedia jest encyklopedią bazującą na blockchainie EOS, która ma ambicję stania się Wikipedią nowej generacji oraz największą encyklopedią na świecie. Projekt oparty jest na wewnętrznym tokenie zwanym IQ Token, służącym do wynagradzania za wkład w tworzenie Everipedii. Każdy może być twórcą zamieszczanych tam artykułów i wpisów. O tym, jakie treści są publikowane decydują posiadacze tokenów w drodze głosowania. Tym co wyróżnia Everipedię od Wikipedii jest jej zdecentralizowany charakter. O tym, czy dany wpis może zostać opublikowany nie decyduje wąskie grono osób, tak jak ma to miejsce w Wikipedii, gdzie nawet 99% wpisów jest odrzucanych. Co istotne, Everipedia daje dostęp do wszystkich materiałów publikowanych w Wikipedii. Decentralizacja oznacza również odporność na cenzurę – z Everipedii można korzystać w takich krajach jak Chiny, Turcja czy Iran.

Everipedia charakteryzuje się także bardziej przyjazną użytkownikowi oraz przejrzystą szatą graficzną. Spis treści jest umieszczony na samym początku wpisu jako rozwijalne menu. Lepiej widoczne i zorganizowane są także źródła wpisów umieszczane na samym ich końcu. Co istotne, mają one charakter interaktywny – można tam zamieszczać swoje komentarze, prowadzić dyskusje. Znane osoby mogą mieć zweryfikowane profile i wchodzić w interakcje z użytkownikami.

Szczegółowy opis Everipedii przedstawia poniższy materiał wideo w języku angielskim.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here