Naga MarketsNa GPW w ostatnich 10 dniach, zaledwie 2 spółki z WIG20 znalazły się w 10 najbardziej popularnych pod względem obrotu spółek! Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najpopularniejszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Małe spółki wciąż przyciągają uwagę inwestorów. Gdzie znajdują się kluczowe wsparcia i opory dla akcji firm, które są mocno popularne?
  • Jak obecnie działa analiza techniczna i czy pozwala na spekulacyjne handlowanie na tych spółkach?
  • Ekspert omówił m.in. spółki: Airway Medix, Work Service, 4mass, Lauren Peso, IDH, Biomed Lublin, PGNiG, TPE, Braster i Bras.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here