Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów transakcyjnych techniką Price Action. Wczoraj były ciekawe sygnały i dzisiaj mogą pojawić się kolejne.

Przypominam, że analizy robione są na koncie w XM i jeśli chcecie mieć Państwo taki sam wygląd świec i 5 świec w tygodniu zachęcamdo otwarcia choćby konta demo w XM i będziecie mieć Państwo dokładnie to samo co ja  LINK  Zaczynamy:

GBP/CHF:

O sygnale kupna na Funcie do Franka szwajcarskiego pisałem wczoraj w artykule: Przegląd setupów Price Action GBPCHF, GBPJPY, USDJPY. Pozycja została otwarta i obecnie przynosi zysk większy niż początkowe ryzyko. Podczas webinary można było ją otworzyć nawet z jeszcze mniejszym Stop Lossem, ponieważ pojawiła się korekta spadkowa. Teraz pozostaje czekać, ponieważ Take Profit znajduje się daleko pod oporem.

gbpchfdaily-9-28-2016

GBP/JPY:

Ciekawa sytuacja na Funcie do Jena. Wczoraj mówiłem o możliwości złożenia dwóch świec w jedną. Proszę zwrócić uwagę na świece z poniedziałku i wtorku. Obok narysowałem co tworzą razem i wyraźnie jest to świeca pin bar  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar), na podstawie której można otwierać longi. Przydałby się jakiś spadek, żeby dobrać mniejszy Stop Loss.

gbpjpydaily-9-28-2016

USD/CHF:

Kolejna z pozycji otwartych wczoraj. Na lokalnym wsparciu pojawił się sygnał kupna i otworzyłem longa. Później cena spadła niemal zamykając pozycję na Stop Lossie. Take Profit jest zaledwie 120 pipsów wyżej, ale przy 30 pipsowym SL zachowany jest potencjał zysku do ryzyka 4:1.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

usdchfdaily-9-28-2016

USD/JPY:

Na Dolarze do Jena również mógł powstać sygnał kupna ze złożenia dwóch świec dziennych. Jednak świeca powstała z nich dwóch wygląda tak jak narysowałem i absolutnie nie jest sygnałem kupna.

usdjpydaily-9-28-2016tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/GBP – czas na spadki, opcja PUT
Następny artykułTIM [TIM], Budimex [BDX] – Gorące spółki dnia
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here