Naga MarketsZapraszam po krótkie przerwie na przegląd setupów Price Action. Niestety ze względu na nadmiar obowiązków muszą mi Państwo wybaczyć nieregularne wpisy, ale za to zdecydowałem się znowu przedstawić swoją strategię 21 października na Price Action Day: LINK . Wydarzenie to jest organizowane przez TylkoPriceAction.pl , czyli projekt Pana Zbigniewa Wieczorka oraz Comparic.pl . 3 strategie Price Action, dyskusje i gość specjalny – to wszystko w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie i cały dzień, jak sama nazwa wskazuje z Price Action.Wydarzenie oczywiście darmowe, jednak ilość miejsc ograniczona dlatego proszę o szybką rejestrację.

Przechodząc już do samego tradingu, to niewiele widać na wykresach. Koniec sierpnia był okresem ożywienia, sporo pozycji natomiast teraz nie widać zbyt wiele:

Te artykuły również Cię zainteresują
EUR/USD:

Eurodolar trzyma się mocno nad oporem i wydaje się, że kwestią czasu są większe wzrosty. Pozycję długą otwierać można było po sygnale OutsideBar, który opisywałem w swoich analizach. Jednak cena nie dotarła do 50% zniesienia świecy sygnalnej, dlatego też bardziej konserwatywni traderzy dążący do maksymalizacji potencjału zysku do ryzyka będą bez pozycji. Ja również nie otworzyłem jeszcze longa czekając na głębszą korektę.

GBP/JPY:

To właściwie jedyna para, na której może pojawić się sygnał do otwarcia pozycji. Testowany jest opór i jeśli dzisiejsza świeca odbije od niego może to być okazją do wejścia w shorty.

W przypadku przebicia wspomnianego poziomu i zamknięcia się świecy dziennej powyżej szukać będę już tylko longów.


 

GBP/USD:

Spore wzrosty na Kablu po sygnale OutsideBar z 24 sierpnia. To już niemal 400 pipsów zysku przy Stop Lossie około 30 pipsów. Takie pozycje zdarzają się niezbyt często, ale potrafią zrobić same oczekiwany kwartalny zysk. Jeśli pozycja zamknie się na Take Profit przyniesie około 25%  zysku na koncie.

Zapraszam na Price Action Day 21 października w Warszawie LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here