Naga MarketsZanim zaczniemy chciałem zaprosić 21 października na Price Action Day: LINK . Wydarzenie to jest organizowane przez TylkoPriceAction.pl , czyli projekt Pana Zbigniewa Wieczorka oraz Comparic.pl . 3 strategie Price Action, dyskusje i gość specjalny – to wszystko w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie i cały dzień, jak sama nazwa wskazuje z Price Action.Wydarzenie oczywiście darmowe, jednak ilość miejsc ograniczona dlatego proszę o szybką rejestrację.

Dalej bez otwartej pozycji, za to GBP/USD zamknęło się na Take Profit przynosząc prawie 30% zysku. Bardzo dobra pozycja, pozostaje szukać dalej:

Te artykuły również Cię zainteresują
EUR/CAD:

Para odbija od wsparcia, ale biorąc pod uwagę silny trend spadkowy po podwyższeniu stóp procentowych w Kanadzie, nie warto szukać pozycji długich. Obecna korekta powinna być okazją do otwierania shortów. Warto obserwować na wykresie H4 lub D1 jak zachowa się cena w przypadku testu najbliższego oporu.


GBP/JPY:

Na Funcie do Jena czekałem na test wcześniejszego oporu (teraz wsparcia), ale wybicie było tak dynamiczne, że para zrobiła prawie 400 pipsów bez żadnej widocznej na D1 korekty. Obecnie zbliża się do kolejnego oporu, ale tutaj podobnie jak na Dolarze kanadyjskim, trend jest zbyt silny żeby zagrywać przeciwko niemu. Chyba, że po naprawdę dobrym i wyraźnym sygnale sprzedaży z Price Action  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) na wykresie dziennym.

GBP/USD:

Na wykresie widać sygnał kupna z 24 sierpnia i bardzo ładny trend wzrostowy. Obecnie longi są już zamknięte tak jak pisałem we wstępie, ale para przebiła opór i obecnie znowu będzie można szukać pozycji długiej. Jeśli cena cofnie się do wcześniejszego oporu, który teraz stanowić będzie wsparcie i da sygnał kupna z H4, wchodzić będę w longi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here