Naga MarketsDzisiaj nieco krótszy przegląd potencjalnych setupów Price Action ponieważ na rynku widać niewiele. O 9:00 na webinary przyglądać się będę możliwością rozegrania bardziej agresywnych pozycji techniką Ichimoku + Price Action: LINK.

Przypominam, że analizy robione są na koncie w XM i jeśli chcecie mieć Państwo taki sam wygląd świec i 5 świec w tygodniu zachęcamdo otwarcia choćby konta demo w XM i będziecie mieć Państwo dokładnie to samo co ja  LINK  Zaczynamy:

Te artykuły również Cię zainteresują
EUR/CAD:

Dawno nie analizowałem tej pary, a wydaje się, że pojawił się sygnał do otwarcia pozycji. Świeca z piątku to wyraźny pin bar  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar), obecnie trwa korekta, które zniosła ponad 50% wspomnianej formacji i ewentualne wejście w longa jest dość atrakcyjne. Momentum na parze jest wzrostowe, potencjał zysku przy 50 pipsach SL i 300 pipsach TP to 6:1. Warto rozważyć.eurcaddaily-9-21-2016GBP/AUD:

Para przebiła wsparcie i świeca dzienna zamknęła się poniżej. To oznacza okazję do dołączenia do ruchu pod warunkiem, że pojawi się korekta wzrostowa. Wtedy można będzie w okolicach wcześniejszego poziomu wsparcia (teraz oporu) szukać sygnałów do sprzedaży z wykresu H4.

gbpauddaily-9-21-2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here