Naga MarketsDzisiaj tylko 3 pary, ponieważ nie bardzo widać inne okazje. Cały czas pozostają otwarte 3 pozycje, w tym jedna została wczoraj zamknięta w 50% przynosząc 3% zysku. Na razie wrzesień jest bardzo dobrym miesiące i postaram się go podsumować dokładnie na początku października. Pozostaje czekać, aż pojawią się wyraźne sygnały Price Action.

Zapraszam również na seminarium Price Action 3, które odbędzie się 3 października w Warszawie. Więcej szczegółów w artykule: Marcin Wenus poprowadzi bezpłatne seminarium Price Action w Warszawie – 3 października

EUR/AUD:

Para zbliża się do wsparcia. Średnie co prawda są już nad ceną, ale najważniejsze jest jednak minimum z 27 sierpnia. Jeśli nie zostanie obronione oznaczać to będzie spadek do kolejnego punktu wsparcia i tam szukać będę kolejnych sygnałów kupna.

EURAUDDaily 22 września 2015

GBP/CHF:

Funt do Franka szwajcarskiego zbliża się do górnego ograniczenia obszaru konsolidacji. Właściwie wczorajszą świecę można uznać za sygnał i rozważać otwieranie shortów.

GBPCHFH4 22 września 2015

GBP/JPY:

Cały czas w mocy pozostaje sygnał sprzedaży na GBP/JPY. Ja osobiście, z powodu zbyt małego potencjału zysku do ryzyka, nie zdecydowałem się na tą transakcję.

Zobacz pełny opis strategii Price Action Marcina Wenusa

GBPJPYDaily 22 września 2015

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAUD/NZD – w którą stronę wybije?
Następny artykułAsbis [ASB], Kerdos [KRS] – Gorące spółki dnia
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here