Naga MarketsNa rynkach dość spokojnie. Na razie zmienność zdecydowanie się zmniejszyła i wydaje się, że traderzy czekają na określenie kierunku. Wczoraj lekkie spadki na indeksach, ale zdecydowanie za małe żeby mówić o jakimś powrocie do trendu. Kolejne dni mogą być decydujące. System Price Action dalej radzi sobie słabo i niestety oddał już większość z wypracowanego zysku. Otwarte jest kilka pozycji, więc może się to zmienić, a widzę też potencjalne sygnału, które mam nadzieję zakończą się wzrostem konta.

EUR/AUD:

Te artykuły również Cię zainteresują
Para jest poniżej wcześniejszego wsparcia, które stanowi teraz opór. Jeśli pojawi się test wspomnianego poziomu oraz jakiś sygnał sprzedaży z Price Action  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) warto będzie rozważyć otwieranie pozycji krótkich.

EURAUDH4 2 19 2016

EUR/CAD:

Sygnał kupna na innej parze z Euro, tym razem z Dolarem kanadyjskim. Wyraźna świeca pin bar, która utworzyła się w okolicach wsparcia pozwala na postawienie zlecenia buy limit na 50% jej zniesienia. Parametry transakcji to Stop Loss 90 pips i Take Profit 650.

EURCADDaily 2 19 2016

EUR/USD:

invest

Niestety Stop Loss wczoraj został zaliczony na Eurodolarze. Cena przebiła wsparcie, żeby później szybko wrócić ponad nie. Na razie nie widać kolejnej okazji do wejścia, ale dopóki cena znajduje się nad wspomnianym poziomem szukać będę longów.

EURUSDH4 2 19 2016

GBP/CAD:

Wyraźny spadek poniżej wsparcia, które teraz powinno stanowić opór, zmienił sentyment na parze. W grę wchodzi teraz tylko zagrywanie shortów i okazją może być re-test wcześniejszego wsparcia od dołu. Sygnał sprzedaży z wykresy dziennego lub 4-godzinnego pozwoli otwierać pozycję.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

GBPCADDaily 2 19 2016,Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here