Naga MarketsWczoraj na zero zamknięta została pozycja na GBP/AUD. Pokażę na wykresie jak wyglądał jej prowadzenie. Cały czas blisko do sygnałów, a jednak nie pojawiają się. Dzisiaj mam nadzieję, że to się zmieni.

Ostatnia szansa na zapisanie się na seminarium, które odbędzie się w tą sobotę w Warszawie. Szczegóły:  : Marcin Wenus poprowadzi bezpłatne seminarium Price Action w Warszawie – 3 października.

AUD/USD:

Coraz bliżej testu oporu oraz 21-okresowej średniej EMA. To bardzo dobry poziom do szukania wejścia w pozycje krótkie. Obserwować będę wykres 4-godzinny szukając sygnałów Price Action   (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar)

AUDUSDDaily 1 października 2015

GBP/AUD:

Oto wspomniana na początku pozycja. Została otwarta w połowie września: LINK  i  została zabezpieczona w połowie dość szybko. Przy 60 pipsach SL przynosiła już 500 zysku, ale niestety poprzedni opór nie został przetestowany i pozostałe 50% zostało zamknięte wczoraj na BE.

GBPAUDH4 1 października 2015

GBP/CAD:

Kolejna para z Funtem testuje bardzo ważne wsparcie. Trend cały czas jest wzrostowy, dlatego warto szukać sygnałów kupna z wykresu dziennego lub 4-godzinnego.

GBPCADDaily 1 października 2015

GBP/USD:

Nie widać możliwości odbicia na Kablu. Cena znalazła się poniżej wsparcia, a zaraz obok znajduje się kolejne, którego przełamanie może ściągnąć parę nawet kolejne 500 pipsów w dół.

GBPUSDDaily 1 października 2015

USD/CAD:

Wydawało się, że sytuacja na Loonie jest dość oczywista. Po przebiciu oporu powinien on stanowić wsparcie. Jednak wczoraj zostało ono przełamane i właściwie nie wiadomo jak teraz można byłoby zagrywać na parze. Pozostaje na razie poczekać na wyklarowanie się sytuacji.

USDCADDaily 1 października 2015

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – 30 wrzesień 2015: GBP/USD, AUD/NZD
Następny artykułEUR/JPY – możliwa kontynuacja spadków
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here