Naga MarketsCoś zaczyna się na rynku dziać pozytywnego. Wczoraj zamknięta została w połowie pozycja długa na GBP/AUD przynosząc 3% zysku, otwarty pozostaje short na GBP/CHF oraz wczoraj otwarty long na GBP/CAD, o którym pisałem na ukrytym forum i wcześniej we wczorajszym przeglądzie PA. Pojawiają się kolejne pary, na których możliwe będą prawdopodobnie zagrania:

AUD/USD:

Kiwi jest najniżej od 2009 roku. Spadek poniżej wsparcia daje kolejne możliwości inwestycyjne. Jeśli pojawi się korekta wzrostowa, warto będzie szukać sygnałów sprzedaży w okolicach poprzedniego wsparcia (teraz oporu) na wykresie 4-godzinnym.

AUDUSDH4 2 września 2015

EUR/USD:

Eurodolar rośnie, natomiast momentum spadkowe na wykresie D1 jest na tyle silne, że jest to cały czas jedynie korekta. Jeśli w obszarze oporu pojawi się sygnał sprzedaży z Price Action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar), otwierać będę shorty.

EURUSDDaily 2 września 2015

GBP/CAD:

Tutaj wspomniany sygnał kupna. Fakey (fałszywe wybicie) dołem i otwarcie pozycji zaraz po zamknięciu się świecy zaznaczonej na wykresie. Dało to bezpieczny stop loss 90 pips, a celem jest 700 pipsów co daje potencjał zysku do ryzyka 8:1.

GBPCADH4 2 września 2015

GBP/USD:

Ostatnio pod obserwacją był również Kabel. Wczoraj nastąpiło wybicie z setupu Inside Bar i można ustawiać zlecenie sell limit na 50% zniesienia sygnalnej świecy. Problemem może być ustawienie Take Profit. Przy 65 pipsach SL najbliższe wsparcie znajduje się 170 pipsów niżej, a kolejne 250. Dlatego warto przemyśleć, czy taka pozycja będzie się opłacała.

GBPUSDDaily 2 września 2015

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. A dlaczego na GBP/CAD za sygnał fakey uznajemy czwartą świecę z czarnym korpusem a nie trzecią świecę pinbar z białym korpusem? Ona też się wybiła ponad świecę matkę i wróciła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here