Naga MarketsWczoraj nie została otwarta żadna nowa pozycja. Za to dzisiaj wygląda na to, że okazji może być sporo. Cały czas pozostają otwarte longi na GBP/AUD i shorty na AUD/JPY, które przynoszą w sumie ponad 500 pipsów zysku. Osobny nieobeznane z cyklem Przeglądu setupów… serdecznie zapraszam do zapoznania się z opisem mojej strategii.

Zapraszam również na seminarium Price Action 3, które odbędzie się 3 października w Warszawie. Więcej szczegółów w artykule: Marcin Wenus poprowadzi bezpłatne seminarium Price Action w Warszawie – 3 października

AUD/USD:

Aussie przebiło lokalne wsparcie i jeśli pojawi się korekta wzrostowa to będzie dobra okazja do zagrywania pozycji krótkich po re-teście wspomnianego poziomu od dołu. Warto będzie szukać sygnałów sprzedaży Price Action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

AUDUSDDaily 24 września 2015

EUR/JPY:

Wczoraj pojawił się sygnał kupna na parze Euro do Jena. Był to OutsideBar na wykresie 4-godzinnym. Jednak cena nie spadła do 50% zniesienia sygnalnej świecy, dlatego też pozycja nie została otwarta. Teraz należy ją skasować ponieważ cena oddaliła się o więcej od teoretycznego poziomu wejścia niż wynosił 2,5 x Stop Loss.

EURJPYH4 24 września 2015

GBP/CHF:

Sygnał kupna na Funcie do Franka szwajcarskiego. Cena spadła pod wsparcie, żeby bardzo szybko powrócić ponad. Utworzyła się świeca pin bar i na 50% jej zniesienia stawiam zlecenie buy limit z 50 pipsowym stop lossem i 200 pipsowym Take Profit.

GBPCHFH4 24 września 2015

GBP/JPY:

Świeca dzienna zamknęła się poniżej lokalnego wsparcia, dlatego też kierunek, który obowiązuje będzie na południe. Warto szukać sygnałów sprzedaży z wykresu 4-godzinnego jeśli nastąpi korekta wzrostowa do okolic wspomnianego poziomu.

GBPJPYDaily 24 września 2015

GBP/USD:

Podobna sytuacja jest na Kablu. Trend spadkowy, w przypadku korekty szukam wejść short. Po spadku ceny do silnego wsparcia i pojawieniu się sygnału kupna z wykresu D1, warto będzie też rozważyć longi.

GBPUSDDaily 24 września 2015

USD/CAD:

Loonie testuje silny opór. Trend jest wyraźnie wzrostowy, dlatego nie warto szukać zagrań short. Lepiej poczekać na przebicie tego poziomu i wtedy re-test od góry, który pozwoli wejść w pozycję z małym stop lossem, zgodnie z panującym kierunkiem.

USDCADDaily 24 września 2015

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here