Naga MarketsDzisiaj znowu więcej par, ponieważ sporo się na rynku dzieje:

Zapraszam również na seminarium Price Action 3, które odbędzie się 3 października w Warszawie. Więcej szczegółów w artykule: Marcin Wenus poprowadzi bezpłatne seminarium Price Action w Warszawie – 3 października

AUD/USD:

Dawno nie było sygnału na Aussie. Cena po silnym spadku, przeszła korektę wzrostową, zatrzymała się idealnie na oporze tworząc świecę pin bar (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar). Ja rozgrywam ją stałym sposobem, czyli stawiając zlecenie sell limit na 50% jej zniesienia (które zostało już aktywowane). Stop Loss to 15 pipsów, a Take Profit z wykresu tygodniowego to 250. Transakcja niesie ze sobą bardzo dobry potencjał.

AUDUSDH4 9 września 2015

EUR/CAD:

Euro do Dolara kanadyjskiego po raz kolejny zbliża się do wsparcia. Warto obserwować co się tam stanie, bo albo może być to okazja do zajęcia pozycji długiej, albo korekta będzie głębsza i po przebiciu wsparcia szukać będziemy sygnałów do sprzedaży.

EURCADDaily 9 września 2015

EUR/JPY:

Para zdecydowanie wybiła ponad opór, który teraz stanowić powinien wsparcie. Warto będzie szukać okazji do zajmowania pozycji długich w przypadku re-testu od góry wspomnianego poziomu.

EURJPYH4 9 września 2015

GBP/AUD:

Pan Tomasz na ukrytym forum Price Action, zauważył sygnał do zajęcia pozycji short. Jest to formacja OutsideBar, jednak sygnał jest przeciwny do panującego trendu oraz potencjał transakcji jest ledwie powyżej 2:1. Dlatego też czekam tutaj na test wsparcia i wtedy wejście w longi.

GBPAUDDaily 9 września 2015

GBP/CAD:

Ta pozycja została zauważona w trakcie poniedziałkowego webinary Przegląd Price Action. Wczoraj ustawiłem zlecenie buy limit na 50% zniesienia świecy wybijającej z Inside Baru (zaznaczony na zielono). Została ona otwarta i obecnie oscyluje w okolicach zera.

GBPCADH4 9 września 2015

GBP/JPY:

Pozycja krótka na Funcie do Jena została wczoraj zamknięta na zero, a para dotarła do oporu. Warto obserwować zachowanie ceny w najbliższym czasie i jeśli pojawi się sygnał sprzedaży wchodzić w shorty. Jesli jednak świeca dzienna zamknie się powyżej tego poziomu, obowiązywać będą już longi.

GBPJPYH4 9 września 2015

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here