Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów techniką Price Action:

AUD/USD:

Do oporu doszła para Dolar australijski do Dolara nowozelandzkiego. To może być dobre miejsce do otwierania shortów. Jako, że od ponad 10 sesji trwają wzrosty wejście może być jedynie z wykresu dziennego. Jeśli pojawi się na nim sygnał sprzedaży z Price Action  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) rozważę shorty.

AUDUSDDaily 8 10 2016

EUR/AUD:

Na Euro do Dolara australijskiego utworzył się setup Inside Bar. Widzę trzy możliwe scenariusze rozegrania go:

1. Wybicie dołem i zamknięcie się poniżej świecy matki (jej zasięg jest zaznaczony na zielono, na wykresie). Wtedy można ustawiać zlecenie sell limit na 50% zniesienia świecy sygnalnej, stop loss powyżej  lub otwarcie po cenie rynkowej, według nowych zasad.

2. Wybicie dołem, ale cofnięcie się do zakresu świecy matki i zamknięcie w jej zasięgu. Wtedy można wchodzić w longi po cenie rynkowej, ze SL poniżej świecy sygnalnej.

3. Wybicie górą i zamknięcie się powyżej świecy matki. Będzie to sygnał long i ustawię zlecenie buy limit na 50% zniesienia świecy sygnalnej, a SL poniżej lub według nowych zasad po prostu otworzę pozycję po cenie rynkowej.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

EURAUDDaily 8 10 2016

GBP/AUD:

Świeca dzienna zamknęła się poniżej wsparcia dlatego teraz szukać będę sygnałów do otwierania pozycji krótkiej. Okazją do tego będzie re-test oporu czyli wcześniejszego wsparcia od dołu i pojawienie się sygnału sprzedaży z Price Action na wykresie 4-godzinnym. Można wchodzić tutaj z niższego interwału ponieważ trend długoterminowy i krótkoterminowy jest spadkowy.

GBPAUDH4 8 10 2016tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 10.08.2016
Następny artykułAnaliza dla początkujących: EURAUD – czy strefa wsparcia wytrzyma?
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here