Naga MarketsWczoraj spore zamieszanie na Euro. Mocne spadki doprowadziły niestety do strat, za ta Aussie zamknęło się na Take Profit i sesja zakończyła się na zero. Mam nadzieję, że wreszcie uda się wyrwać z marazmu:

AUD/USD:

Te artykuły również Cię zainteresują
To wspomniany zysk na Dolarze australijskim z Dolarem amerykańskim. Potrzeba było dwóch tygodni, żeby po świecy pin bar (zaznaczona na zielono) cena wzrosła do oporu. Mogą pojawić się kolejne sygnały po przebiciu wspomnianego poziomu, ale na razie trzeba zaczekać na dalszy rozwój sytuacji.

AUDUSDDaily 2 23 2016

EUR/AUD:

W weekend opisywałem sygnał na parze Euro do Dolara australijskiego. Cena bardzo szybko spadła po teście 50% świecy pin bar (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) i zatrzymała się na wsparciu. Jeśli ktoś nie otworzył pozycji obecny re-test wcześniejszego wsparcia, który teraz powinien zamienić się w opór, będzie okazją do wchodzenia w shorty.

EURAUDDaily 2 23 2016

EUR/USD:

invest

Eurodolar wyraźnie wczoraj spadł ignorując wsparcie, dlatego usunąłem ten poziom z wykresu. Obecnie cena znalazła się na silniejszym poziomie i jeśli pojawiłby się sygnał kupna, można będzie rozważyć wejście w longi.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

EURUSDDaily 2 23 2016

GBP/JPY:

Para przełamała wsparcie co otwiera drogę do dalszych spadków. Jeśli pojawi się korekta wzrostowa można będzie szukać sygnałów do otwierania shortów na wykresie 4-godzinnym lub dziennym.

GBPJPYDaily 2 23 2016

GBP/USD:

Kabel testuje wsparcie, które w styczniu powstrzymało spadki i pozwoliło parze na 500 pipsowe odreagowanie. Jeśli teraz pojawiłby się wyraźny sygnał kupna można rozważyć zagrywanie longów. Jednak przełamanie wsparcia powinno prowadzić do dalszej przeceny i wtedy można będzie grać jedynie pozycje krótkie.

GBPUSDDaily 2 23 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here