Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów tradingowych techniką Price Action:

AUD/NZD:

Te artykuły również Cię zainteresują
O możliwych sygnale na parze pisałem wczoraj: Przegląd setupów Price Action AUDNZD, GBPAUD, NZDUSD, USDCAD i rzeczywiście nastąpiło wybicie dołem z Inside Bara, co skutkowało otwarciem pozycji. Obecnie cena znajduje się w okolicy tego poziomu, dlatego można rozważać nadal otwieranie shortów.

AUDNZDH4 9 15 2016

GBP/AUD:

Na parze Funt do Dolara australijskiego tworzy się świeca pin bar, która odrzuca opór. Jednak absolutnie trzeba zaczekać do jej zamknięcia ponieważ jeszcze wiele może się zdarzyć i równie dobrze, może być ona sygnałem do zmiany trendu. Każdy setup jest ważny dopiero kiedy budowanie sygnalnej świecy jest zakończone i pojawia się kolejna świeca.

GBPAUDDaily 9 15 2016

GBP/CAD:

Podobna sytuacja jest na Funcie do Dolara kanadyjskiego. Również miał miejsce test oporu i obecnie trwająca sesja będzie kluczowa dla tej pary. Jeśli nastąpi wybicie górą, wtedy warto będzie szukać sygnałów do wejścia w longi. Jednak dopóki znajdujemy się pod oporem, obowiązują pozycje krótkie.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

GBPCADDaily 9 15 2016

USD/CAD:

Wczoraj również pisałem o Loonie, który testuje kluczowy opór. Warto obserwować i szukać shortów.

USDCADDaily 9 15 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na USDCAD – 15 września 2016
Następny artykułXsystem [XSM] – Analiza na zamówienie
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here