Naga MarketsZapraszam na przegląd Setupów Price Action po dość długiej przerwie. Zbliża się koniec wakacji dlatego śmiało można wrócić do tradingu oraz bardzo ważne wydarzenie dla wielbicieli Price Action w Polsce. Otóż zdradzę, że 21 października odbędzie się Price Action Day i gościć na nim będą najbardziej znane osoby tradujące PA i prezentujące swoje strategie w Polsce. Więc o evencie już w wkrótce, a ja w związku z tym w zeszłym tygodniu wróciłem do tradingu!

Początek tygodnia na razie bardzo dobry zlecenia limit omawiane wczoraj LINK zostały aktywowane i przynoszą całkiem niezły zysk ( w sumie około 250 pipsów). Pora na kolejne możliwe zagrania:

Te artykuły również Cię zainteresują
AUD/NZD:

Pisałem o sygnale sprzedaży na parze Dolar australijski do Dolara nowozelandzkiego. Ze względu na dość szarpany wykres nie bardzo byłem przekonany do otwierania pozycji. Obecnie jednak testowane jest 50% zniesienia wyraźnego sygnału sprzedaży, co pozwoliłoby na umieszczenie Stop Lossa 35 pipsów nad ceną. Take Profit z kolei to 240 pipsów co da potencjał zysku do ryzyka prawie 7:1. Dlatego zdecyduję się na wejście.

EUR/USD:

Na Eurodolarze pojawił sie sygnał kupna po wybiciu z Inside Baru, ale Stop Loss potrzebny do zabezpieczenia takiej pozycji jest za duży. Dlatego czekać będę na kolejny sygnał kupna, który pozwoli dobrać lepsze parametry.

GBP/USD:

Na Kablu pojawił się Inside Bar. Wybicie z niego może pozwolić otworzyć pozycję long lub short. Możliwe są scenariusze:

  • jeśli nastąpi wybicie dołem i świeca zamknie się poniżej zasięgu świecy matki, będzie to short
  • Jeśli nastąpi wybicie dołem, ale cena cofnie się i zamknie w zasięgu świecy da to sygnał long,
  • Jeśli nastąpi wybicie górą i świeca zamknie się powyżej świecy matki, będzie to również sygnał long.

Oczywiście trzeba pamiętać o dobraniu odpowiednich parametrów SL i TP

USD/JPY:

Również na Dolarze do Jena stworzył się setup Inside Bar, a rozegranie go będzie identyczne jak w przypadku Funta do Dolara. Warto zwrócić uwagę, że już 10 świeczek H4 zawiera się w świecy matce. To może zwiastować gwałtowne wybicie.

Już wkrótce więcej informacji o Price Action Day. Zdradzić mogę, że będzie to 21 października Warszawa. Proszę sobie szykować wolne i śledzić informacje, bo liczba miejsc będzie ograniczona, a event oczywiście darmowyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here