Naga MarketsCały czas na rynki wpływa widmo Brexitu wpływa na rynki. Na parach z Funtem nerwowo, ale to może być też okazją do otwarcia jakiś nowych pozycji. Cały czas nie wygląda to najlepiej i rynki są trudne do przewidywania. Potwierdzają to też inni traderzy Price Action, natomiast liczę na to, że jednak pojawią się kolejne zyskowne pozycje. Zaczynamy:

AUD/NZD:

Te artykuły również Cię zainteresują
Para zbliża się do kluczowego poziomu wsparcia. Jeśli pojawi się na nim jakiś sygnał kupna z wykresu dziennego można będzie rozważyć longi. Trzeba pamiętać jednak, że sentyment jest spadkowy i dlatego lepszym scenariuszem będzie przebicie tego poziomu, re-test od dołu i wtedy otwieranie shortów z H4. Pozostaje czekać, który zostanie zrealizowany.

AUDNZDDaily 6 2 2016

EUR/USD:

Eurodolar wczoraj wystrzelił w górę i dotarł do poziomu oporu (przebijając poprzedni). Będę obserwował wykres 4-godzinny oraz dzienny w poszukiwaniu shortów zgodnych z panującym obecnie trendem.

EURUSDDaily 6 2 2016

GBP/AUD:

Pierwsza z par z Funtem, na której może pojawi się sygnał kupna. Na H4 już widać świece świadczące o tym, że spadki mogą być zakończone. Jeśli pojawi się wyraźny sygnał będę otwierał longi.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

GBPAUDH4 6 2 2016

GBP/CAD:

Tu również może być sygnał kupna. Warto wybrać 2 najlepiej wyglądające pary z Funtem i tam ewentualnie wchodzić w longi, żeby ekspozycja na Funta nie byłą zbyt duża. I oczywiście w weekend przed referendum bezwzględnie je zamknąć.

GBPCADDaily 6 2 2016

GBP/CHF:

Ostatnia z serii par z Funtem. Właśnie znalazła się w obszarze wsparcia i również może dać sygnał kupna.

GBPCHFDaily 6 2 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Panie Marcinie;
    referendum jest 23 czerwca (w czwartek). Czy w takim wypadku faktycznie warto zamykać pozycje już przed weekendem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here