Naga MarketsNa rynkach nadal ciekawie i technicznie. Pojawiają się nowe sygnały i mam nadzieję, że to będzie dobry okres dla strategii Price Action:

AUD/NZD:

W przeglądzie weekendowym LINK pisałem o dwóch scenariuszach dla pary. Zrealizował się ten spadkowy, a wczorajsza świeca to bardzo ładny spadkowy pin bar, który najpierw przetestował od dołu opór (wcześniejsze wsparcie), a później zamknął się w okolicach minimum. Niestety cena w nocy uciekła i teraz pozostaje czekać na jakąś korektę wzrostową, która dojdzie do okolic wczorajszego minimum.

AUDNZDDaily 8 2 2016

EUR/JPY:

Ciekawy sygnał sprzedaży na Euro do Jena. Para spadła poniżej wsparcia, przetestowała go od dołu dając sygnał sprzedaży z PA  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar), z wykresu 4-godzinnego. Ja otwieram pozycję krótką po cenie rynkowej ze Stop Lossem około 50 pips, a Take Profit 300 (powyżej najbliższego wsparcia z D1).

EURJPYH4 8 2 2016

EUR/USD:

Eurodolar jest w pobliżu oporu i może dać sygnał sprzedaży. Będę obserwował zachowanie ceny, bo tutaj również możliwe są dwa scenariusze:

  1. Sygnał sprzedaży z D1 – i wejście w shorty z celem na najbliższym wsparciu.
  2. Wybicie nad opór, zamknięcie świecy dziennej ponad nim i wtedy będę czekał na korektę spadkową i sygnał kupna z H4/D1.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

EURUSDDaily 8 2 2016

USD/CHF:

Bardzo technicznie zachowuje się Dolar do Franka szwajcarskiego. Obecnie na wsparciu utworzył się duży setup Inside Bar na wykresie 4-godzinnym. Szukam sygnałów kupna i po ich pojawieniu się będę otwierał longi.

Tak naprawdę już duża świeca pin bar (w setupie Inside Bar tworząca świecę matkę) jest godnym rozważania sygnałem i bardziej agresywnie grający traderzy, pewnie mają otwarte longi.

 USDCHFH4 8 2 2016tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCAD H4 – pod ważnym oporem
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – znamy już decyzję RBA
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here