Naga MarketsTydzień nie zaczął się dobrze dla systemu Price Action, ponieważ zaliczony został Stop Loss na AUD/NZD (oczywiście pokażę wykres). Otwarta pozostaje jedna pozycja, czyli long na NZD/JPY i to już półtora miesiąca. Swap jest jednak dodatni, więc tak długi czas w niczym nie przeszkadza. Zaczynamy:

AUD/NZD:

Wszystko na parze Dolar australijski do Dolara nowozelandzkiego układało się pod spadki, jednak opór został przebity i pozycja krótka opisywana tutaj:  Przegląd setupów Price Action AUDNZD, GBPAUD, NZDUSD, USDCAD zamknęła się na Stop Loss. audnzdh4-9-20-2016

EUR/AUD:

Również na kolejnej parze z AUD nie udało się utrzymać poziomu. Wybicie ponad opór (który powinien później stanowić wsparcie stąd takie oznaczenie na wykresie) wydawało się stabilne i zmieniało sentyment na wzrostowy. Jednak kolejne 3 silnie spadkowe sesje sprowadziły cenę poniżej i teraz można znowu szukać shortów.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

eurauddaily-9-20-2016

GBP/AUD:

Para po sygnale sprzedaży dotarła do lokalnego wsparcia. Na zielono zaznaczyłem świece dzienne, które potwierdzały jego działanie. Jeśli teraz pojawi się sygnał kupna  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) na wykresie D1 można będzie rozważać wejście w longi. W przypadku przebicia go dołem, to będzie okazja do wejścia w shorty zgodne z panującym momentum.

gbpauddaily-9-20-2016

USD/CAD:

To już piąta dzienna świeca, która testuje opór i nie daje żadnego sygnału wejścia w pozycję. Pozostaje obserwować Loonie i zareagować jeśli wreszcie coś się pojawi.

usdcaddaily-9-20-2016tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/USD – w drodze na kluczowe wsparcie, szansa na zagranie PUT
Następny artykułRainbow Tours [RBW], PGNiG [PGN] – Gorące spółki dnia
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here