Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów transakcyjnych techniką Price Action. Przypominam, że analizy robione są na koncie w XM i jeśli chcecie mieć Państwo taki sam wygląd świec i 5 świec w tygodniu zachęcamdo otwarcia choćby konta demo w XM i będziecie mieć Państwo dokładnie to samo co ja  LINK  Zaczynamy:

AUD/NZD:

Para testuje po raz kolejny silny opór. Jeśli pojawi się sygnał sprzedaży warto rozważyć zagrywanie shortów. Jeśli jednak trend wzrostowy zostanie utrzymany, a świeca dzienna zamknie się powyżej oporu warto będzie szukać jedynie pozycji długich.

audnzddaily-10-26-2016

EUR/AUD:

Para dała dobry sygnał sprzedaży, jednak korekta nie była na tyle duża żeby można było otworzyć pozycję. Sell limit, o którym pisałem w artykule: Przegląd setupów Price Action AUDNZD, EURAUD, EURJPY, USDCHF, USDJPY zostaje skasowany ponieważ cena oddaliła się o ponad dwa razy więcej od planowanego wejścia (ponad 200 pipsów), niż wynosił początkowy Stop Loss (75pipsów).

euraudh4-10-26-2016

EUR/JPY:

Na Euro do Jena pojawiła się korekta wzrostowa, która doszła do 50% zniesienia świecy pin bar (zaznaczona na zielono). Można rozważyć zagranie shorta z celem na najbliższym wsparciu (140pips) i Stop Lossie 80 pipsów. Natomiast potencjał zysku do ryzyka mniejszy niż 2:1 w moim przypadku nie pozwala otwierać takiej pozycji.

eurjpydaily-10-26-2016

GBP/CAD:

Parę Funt do Dolara kanadyjskiego wskazywałem jako pierwszą z par z Funtem, która może dać sygnał sprzedaży. Trend na walucie UK jest bez wątpienia silnie spadkowy, dlatego też szukam jedynie okazji do zagrania shortów. Wczoraj podczas webinary otwierałem pozycję krótką w okolicach 50% zniesienia świecy pin bar z poniedziałku. Obecnie następuje ponowny test tego poziomu i jeśli ktoś rozważa shorta to może być dobra okazja.

gbpcaddaily-10-26-2016

USD/CHF:

Na tej parze został zaliczony wczoraj Stop Loss. Otwarcie pozycji po świecy pin bar z piątku wydawało się być dobrym pomysłem, ale cena wybiła nad formując kolejny pin  bar  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) i zamykając shorta na stracie. Wydaje się, że warto rozważyć kolejną pozycję krótką.

usdchfdaily-10-26-2016

USD/JPY:

Bardzo ładny sygnał do otwarcia shorta również na USD/JPY. Cena przetestował opór i spadła tworząc świecę pin bar. SL to około 70pips, a Take Profit to 400. Jest to zdecydowanie bardzo ciekawe zagranie.

usdjpydaily-10-26-2016tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrading egzotyczny – EURTRY, USDMXN, USDZAR
Następny artykułLiga Traderów V edycja – rozpoczynamy III fazę grupową
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here