Naga MarketsTrwa świetna passa systemu Price Action. Pozycja krótka na AUD/USD została w nocy zamknięta w 50% i obecnie jest bardzo blisko Take Profit. Widzę też kolejne możliwe sygnały i pozycje. Zaczynamy:

AUD/NZD:

Para dotarła do ważnego wsparcia i wyraźnie na nie reaguje. Trend jest jednak bez wątpienia spadkowy, dlatego raczej nie warto szukać longów, a jedynie shortów,  w trakcie korekty wzrostowej. Najbardziej oczywistym poziomem do otwierania pozycji krótkich, będzie oczywiście najbliższy silny opór, który przez dłuższy czas stanowił silne wsparcie.

AUDNZDDaily 28 10 2015

AUD/USD:

[pullquote]Zobacz pełny opis strategii Price Action MarcinaWenusa[/pullquote] To wspomniana pozycja na Aussie. Pisałem o niej wczoraj w przeglądzie PA: LINK. Dość szybko cena spadła o około 140 pipsów od otwarcia.  Stop Loss został przesunięty na Break Even i pozostaje czekać co dalej.

AUDUSDDaily 28 10 2015

EUR/CAD:

Euro do Dolara kanadyjskiego przełamało opór, który teraz powinien stanowić wsparcie. Widać emocje na Euro ponieważ poziomy nie są za bardzo respektowane i pary ze wspólną walutą są coraz mniej “techniczne”. Jeśli pojawi się korekta spadkowa, para odbije od wspomnianego poziomu i na wykresie 4-godzinnym pojawi się sygnał kupna z Price Action  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar)  można otwierać longi.

EURCADDaily 28 10 2015

GBP/CHF:

To już 3 świeca dzienna, która atakuje silny opór na parze. Jeśli pojawiłby się sygnał sprzedaży i SL będzie przynajmniej 2 razy mniejszy niż odległość do najbliższego wsparcia, można będzie rozważyć zagrania short. Dużo lepiej jednak szukać longów w korekcie spadkowej.

GBPCHFDaily 28 10 2015

GBP/JPY:

Na Funcie do Jena pojawił się sygnał kupna. Cena przetestowała wsparcie i świeca Pin Bar, na której jest zaznaczone zniesienie Fibonacciego jest prawidłowym sygnałem. Ustawiłem zlecenie buy limit na 50% (+ spread) i zabezpieczyłem je SL poniżej ostatniego minimum. Take Profit to 180 pipsów co przy SL 30 daje bardzo dobry potencjał zysku do ryzyka 6:1.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

GBPJPYH4 28 10 2015

NZD/USD:

Kiwi zbliża się do poziomu wsparcia i wkrótce może pojawić się sygnał kupna. Trend ostatnio jest wyraźnie wzrostowy, dlatego longi będą dobrym pomysłem. Można ich szukać zarówno z wykresu dziennego jak i 4-godzinnego.

NZDUSDDaily 28 10 2015

USD/CHF:

Kolejna para z Frankiem szwajcarskim, która atakuje opór. Tutaj jest jednak nieco inna sytuacja niż w przypadku GBP/CHF ponieważ trend jest boczny i zagranie short jest jak najbardziej możliwe. Potrzeba jednak wyraźnego sygnału sprzedaży z Price Action z wykresu D1.

USDCHFDaily 28 10 2015Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/GBP – korekta dobiega końca ?
Następny artykułDębica [DBC], Neuca [NEU] – Gorące spółki dnia
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here