Naga MarketsNa rynkach wreszcie coś zaczyna się dziać. Otwarta jest pozycja długa na GBP/CAD i pozostaje szukać kolejnych okazji:

AUD/JPY:

Na wykresie dziennym pary Dolar australijski do Jena widać wyraźnie odbicie od oporu. Już od dłuższego czasu wspomniałem o tej możliwości w analizach, jednak ruch ten był tak gwałtowny, ze nie było możliwości wejścia w pozycję. Powstał setup OutsideBar jednak nawet biorąc pozycję w 50% jego zniesienia Stop Loss będzie około 100 pipsów, a Take Profit tylko nieco ponad 200.

Price Action AUD/JPY

EUR/JPY:

Kolejna para z Jenem i odwrotna sytuacja. W poniedziałek na wykresie dziennym nastąpiło wybicie ponad opór i zamknięcie powyżej. To pozwala szukać pozycji długich i schodząc na wykres 4-godzinny właśnie pojawił się wczoraj sygnał. Jest to OutsideBar.

Stawiam zlecenie buy limit na 50% jego zniesienia, a stop loss poniżej.

Price Action EUR/JPY

GBP/AUD:

O możliwym sygnale wybicia z Inside Baru (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) pisałem już wczoraj. Rzeczywiście pojawił się i można rozważać jego zagranie. Co prawda lokalny opór jest zaraz obok, ale trend wzrostowy jest na tyle silny, że możliwe będzie dojście dużo wyżej, w okolice poziomu 2,28 czyli oporu z 2009 roku.

Price Action GBP/AUD

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPodsumowanie wtorkowej sesji na DAX. Ludowy Bank Chin przyniósł spadki na giełdach.
Następny artykułKrótki przegląd walut [WIDEO]
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here