Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów transakcyjnych techniką Price Action. Dzisiaj pokasowałem większość poziomów na parach i przeanalizowałem je od nowa. Mam nadzieję, że świeże spojrzenie pozwoli dostrzec kilka nowych ciekawych sygnałów:

AUD/JPY:

Te artykuły również Cię zainteresują
Po dużych spadkach nastąpiły 2 sesje wzrostowe, które doprowadziły parę do testu od dołu poprzedniego wsparcia (teraz oporu). Warto obserwować wykres 4-godzinny oraz dzienny w poszukiwaniu sygnałów sprzedaży z PA  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar), tak żeby dołączyć do tego silnego trendu.

AUDJPYDaily 5 11 2016

EUR/CAD:

Para konsoliduje po przebiciu oporu. Bardzo prawdopodobny wydaje się test kolejnego poziomu oporu i dlatego jeśli pojawi się jakiś sygnał kupna, rozważę wejście w longi.

Przypominam o darmowym seminarium Price Action 28 maja w Katowicach, gdzie pokażę kompletną strategię Price Action oraz aktualne zagrania: LINK.

EURCADDaily 5 11 2016

GBP/USD:

Wydawało się, że Kabel będzie dalej rósł i poziom wsparcia zostanie utrzymany. Tak się jednak nie stało i od 4 sesji jesteśmy poniżej wspomnianego poziomu, który teraz stanowić powinien opór. Potencjał do spadków jest dość duży, ponieważ kolejny poziom wsparcia znajduje się ponad 300 pipsów niżej. Wchodząc w shorta z wykresu 4-godzinnego potencjał zysku do ryzyka to aż 10:1!

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

GBPUSDDaily 5 11 2016

USD/CAD:

Cały czas czekam na sygnał sprzedaży na Loonie. Powinien pojawić się na wykresie dziennym ponieważ trend jest wzrostowy od kilku sesji i strategia pozwala otwierać pozycje wbrew krótkoterminowemu trendowi jedynie z wykresu dziennego.

USDCADDaily 5 11 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Staram się zaglądać max co 4 godziny, bo wtedy mogą pojawić się sygnały. Natomiast do otwartych pozycji mniej – bo i tak z nimi nic nie zrobię. Na razie za krótko tak traduje, ale myślę, że jestem gotowy biorąc pod uwagę te ostatnie 2-3 miesiące.

  2. Dzień dobry Panie Marcinie,

    chciałem spytać o to jak często zagląda Pan do platformy? Zwłaszcza teraz kiedy pisał Pan, że nie zabezpiecza pozycji na BE.
    Czy po prostu czeka Pan, aż pozycja osiągnie TP albo SL?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here