Naga MarketsDługo oczekiwana decyzja FED o stopach procentowych, jak zwykle nie przyniosła nic nowego. Niby podwyżki mają być, ale jeszcze nie teraz, i tak naprawdę nic specjalnego się nie wydarzyło. Dla systemu jedynie wzrost EUR/CAD jest istotny bo pozycja już zamknięta w połowie i zabezpieczona na BE przynosi około 300 pipsów zyski.

Już widać kolejne okazje do otwierania pozycji:

Zapraszam również na seminarium Price Action 3, które odbędzie się 3 października w Warszawie. Więcej szczegółów w artykule: Marcin Wenus poprowadzi bezpłatne seminarium Price Action w Warszawie – 3 października

AUD/JPY:

Sygnał sprzedaży na parze Dolar australijski do Jena. Cena doszła do oporu, przetestowała go i zdecydowanie spadła w dół. Może to nie jest idealna świeca pin bar – bo korpus jest zdecydowanie za duży, ale pokazuje dobitnie gwałtowną wyprzedaż i tak naprawdę do ideału zabrakło tam nieco za wysokiego otwarcia.

Tak czy tak, osobiście uważam że to prawidłowy sygnał i ustawiam zlecenie sell limit na 50% jej zniesienia. SL to około 100 pips, a TP 400.

AUDJPYDaily 18 września

AUD/USD:

Bardzo podobna sytuacja jest na Aussie. Jednak zdecydowanie bardziej podoba mi się wcześniejsza para. Tym bardziej, że tutaj widać lokalne wsparcie dość blisko. Dlatego też stawiam na parę z Jenem, a nie Dolarem.

AUDUSDDaily 18 września 2015

EUR/JPY:

Duże niezdecydowanie na Euro/Jenie. Po przebiciu i zamknięciu się świecy dziennej ponad ostatnim szczytem, cena powinna rosnąć, jednak szybko spadła. Warto jednak obserwować parę bo mogą w najbliższym czasie pojawić się sygnały zarówno na kupno, jak i na sprzedaż.

EURJPYDaily 18 września 2015

GBP/AUD:

Dość niespodziewany sygnał na tej parze. Cena spadła do okolic wsparcia, utworzyła się bardzo duża świeca pin bar i obecnie można otwierać pozycje długie zdecydowanie poniżej 50% jej zniesienia. Warte rozważenia.

GBPAUDH4 18  września 2015

GBP/CHF:

Para została zamknięta między dwoma oddalonymi od siebie o około 200 pipsów poziomami. Obecnie zbliża się do wsparcia i biorąc pod uwagę, że ostatnio panował trend wzrostowy, zdecydowanie bardziej opłaca się grać longi, od shortów.

GBPCHFH4 18 września 2015

GBP/JPY:

Sygnał sprzedaży na Funcie do Jena. Wyraźna świeca pin bar, odrzucająca ostatnie maksima. SL przy sell limicie na 50% zniesienia świecy to 90 pips, a TP ponad ostatnim wsparciem to 300.

GBPJPYDaily 18  września 2015

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here