Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów transakcyjnych techniką Price Action. Już za kilka chwil zaczynamy też webinary gdzie omówię aktualną sytuację na dużo większej ilości wykresów i odpowiem na Państwa pytania: LINK. Chciałem również bardzo podziękować za obecność w Katowicach w tą sobotę. Mam nadzieję, że udało mi się przekazać kilka przydatnych w tradingu rzeczy. Ze swojej strony jestem bardzo zadowolony z dużej Państwa aktywności i w sumie chyba grubo ponad 100 różnych pytań w trakcie seminarium oraz przerw. Kolejne prawdopodobnie we wrześniu w Warszawie. A teraz wróćmy już do samych wykresów:

AUD/JPY:

Te artykuły również Cię zainteresują
Para podchodzi po raz trzeci pod kluczowy opór i może pojawić się okazja do otwarcia shorta, jak również longa. Jeśli nastąpi odbicie i pojawi się sygnał sprzedaży z PA  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) na wykresie dziennym, to otworzę pozycję krótką. Jeśli jednak poziom ten zostanie wybity i świeca D1 zamknie się nad, będę szukał sygnału kupna z H4 w okolicach wspomnianego poziomu.

AUDJPYDaily 5 31 2016

AUD/USD:

Podobna sytuacja jest na Aussie. Tutaj mam już otwartą pozycję krótką, która jest na razie w okolicach zera. Jednak jeśli bym jej nie miał to scenariusze są analogiczne do tych z wcześniejszej pary.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

AUDUSDDaily 5 31 2016

EUR/CAD:

Euro do Dolara kanadyjskiego spadło poniżej wsparcia i to już czwarta sesja gdzie cena utrzymuje się pod tym poziomem. Każdy test to może być okazja do otwarcia shorta zgodnego z długoterminowym, ale również krótkoterminowym trendem.

EURCADDaily 5 31 2016

EUR/USD:

Również Eurodolar wygląda niedźwiedzio. Para przebija kolejne wsparcia, obecnie testuje opór i jeśli pojawi się tam jakiś sygnał sprzedaży to warto będzie rozważyć zagranie pozycji krótkiej. Martwić może kolejne lokalne wsparcie niewiele niżej od ceny, ale ważny poziom znajduje się dopiero niemal 300 pipsów niżej.

EURUSDDaily 5 31 2016

USD/JPY:

Umocnienie Dolara widać również na parze z Jenem. Udało się przebić opór i obecnie trwa test tego poziomu. Jeśli pojawiłby się jakiś sygnał kupna z wykresu 4-godzinnego rozważać będę zagranie pozycji długiej.

USDJPYDaily 5 31 2016Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Jeśli ustawiam zlecenie oczekujące, jest ono ważne dopóki cena nie oddali się od zakładanego poziomu wejścia o więcej niż 2,5 x zakładany Stop Loss.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here