Naga MarketsNa rynkach bardzo dużo się dzieje, wybijane są ważne poziomy i może pojawić się naprawdę sporo ciekawych sygnałów w najbliższym czasie. Zaczynamy:

AUD/JPY:

Para wybiła nad opór i zdołała zamknąć świecę dzienną powyżej. Świadczy to o zmianie krótkoterminowego sentymentu i pozwala szukać okazji do wejścia w pozycję długą w przypadku re-testu tego poziomu od góry. Ja mam nadal otwartego tutaj jednak shorta, także niewiele mogę zrobić.

AUDJPYDaily 6 paździenrika 2015

AUD/NZD:

Wyraźnie zadziałało wsparcie i nastąpiło gwałtowne odbicie. Jednak wszystko wydarzyło się w nocy, także nie było tutaj szansy na otwarcie longów. Gdyby jednak pojawiła się jakaś korekta spadkowa warto będzie szukać wejścia w shorty.

Do Price Action polecam wypróbować brokera XM , który ma 5 świec dziennych w tygodniu a do tego oferuje 30USD na konto bez depozytu i można śmiało go przetestować: LINK

AUDNZDDaily 6 października 2015

EUR/CAD:

Euro do Dolara kanadyjskiego testuje wsparcie i na razie warto szukać okazji do wejścia w longi po pojawieniu się sygnału kupna z Price Action  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar). Jeśli jednak nastąpi przebicie i świeca dzienna zamknie się poniżej, oznaczać to będzie zmianę sentymentu i granie shortów.

EURCADH4 6 października 2015

GBP/AUD:

Funt do Franka szwajcarskiego wyraźnie przebił wsparcie, jednak tak jak w poprzedniej parze cały czas potrzeba zamknięcia obecnej świecy poniżej wsparcia.  Nie wiadomo jak zakończy się sesja, ponieważ powrót powyżej wspomnianego poziomu może dać nawet sygnał kupna. Dlatego właśnie należy grać jedynie na podstawie już zamkniętych świec.

GBPAUDDaily 6 października 2015

GBP/CAD:

Wczoraj nastąpiła gwałtowna przecena na parze, która doprowadziła ją do kolejnego poziomu wsparcia. Jeśli pojawiłby się tutaj sygnał kupna można będzie otwierać longi, które cały czas zgodne są z panującym długoterminowym trendem.

GBPCADDaily 6 października 2015

NZD/USD:

Kiwi przebiło opór i wydaje się, że nastąpić powinna większa korekta. Okazją do wejścia zgodnego z panującym momentum będzie oczywiście re-test tego poziomu od góry. Wtedy można szukać wejścia ze świec 4-godzinnych.

NZDUSDDaily 6 października 2015

USD/JPY:

Wczoraj nastąpiło wreszcie wybicie z formacji trójkąta na parze Dolar do Jena. Nie jest ono niestety zbyt przekonujące ponieważ nastąpiło bardziej bokiem, a nie był to zdecydowany ruch. Na razie pozostaje czekać.

 [pullquote]Zobacz pełny opis strategii Price Action Marcina Wenusa[/pullquote]

USDJPYDaily 6 października 2015Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here