Naga MarketsZapraszam na przegląd potencjalnych setupów techniką price action. Na rynku nieco mniej wyraźnych zagrań dlatego dzisiaj tylko trzy pary:

EUR/CAD:

Euro do Dolara kanadyjskiego zostało opisane w weekendowym przeglądzie price action gdzie wskazywałem na możliwość odbicia po teście kluczowego wsparcia. Utworzyła się świeca pin bar na wykresie dziennym i po wczorajszych danych cena wybiła się w górę, wcześniej schodząc poniżej 50% zniesienia wspomnianej świecy sygnalnej. Pozwoliło to otworzyć pozycję długą, której celem będą okolice oporu.

GBP/AUD:

Wybicie nad opór okazało się fałszywe i cena spada. Jeśli nastąpią kolejne wzrosty to warto obserwować poziom oporu, ponieważ w przypadku wystąpienia tam sygnały sprzedaży z price action, można je wykorzystać do sprzedawania.invest

NZD/USD:

Wsparcie ciągle się broni, mimo piątkowej świecy która zamknęła się poniżej. Trend bez wątpienia jest wzrostowy, a to co jest teraz można uznać za przystanek i zbieranie sił do ataku na kluczowy opór z wykresu miesięcznego. Jeśli pojawia się jakieś wyraźne sygnały kupna, warto zastanowić się nad pozycją długą.
Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułEuro umacnia się w stosunku do dolara
Następny artykułGorące spółki dnia: PKO BP, Grajewo
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here