Naga MarketsZgodnie z przewidywaniami wczoraj było bardzo ciekawie na rynku. Było kilka mocnych ruchów i dzięki temu widać okazje inwestycyjne. Zapraszam na ich przegląd techniką Price Action:

EUR/CAD:Rozpoczęła się korekta wzrostowa na parze Euro do Dolara kanadyjskiego. Warto ją obserwować i szukać sygnałów sprzedaży z Price Action  (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) jeśli cena dojdzie do wcześniejszego wsparcia, które teraz stanowić powinno opór.

EUR/CAD Price Action

EUR/JPY:

Para doszła do kluczowego poziomu oporu oporu i już widać pierwszą reakcję ceny. Jeśli pojawiłby się wyraźny sygnał sprzedaży warto rozważać pozycje krótkie, ponieważ trend jest spadkowy a poziom silny.

EUR/JPY price action

EUR/USD:

invest

Eurodolarowi zabrakło niecałe 10 pipsów do przetestowania ważnego poziomu wsparcia na 1.3100. Jeśli miałaby się rozpocząć większa korekta to właśnie z tych poziomów. Trzeba jednak pamiętać, że trend jest silnie spadkowy i zagranie na long będzie przeciwne, a co za tym idzie będzie miało mniejsze szanse powodzenia niż pozycja krótka. Dlatego lepiej zaczekać na korektę i test oporu widocznego na wykresie.

EUR/USD price action

GBP/AUD:

Funt do Dolara australijskiego spadł do bardzo ważnego poziomu wsparcia. W zeszłym tygodniu dość wyraźnie od niego odbił, jednak teraz znowu cena znalazła się w tym kluczowym miejscu. Para jest w szerokim trendzie bocznym dlatego zagranie long może być dobrym pomysłem. Oczywiście najpierw musi pojawić się sygnał kupna z price action.

GBP/AUD price action

GBP/USD:

Kabel zgodnie z przewidywaniami spadł wreszcie do ważnego poziomu wsparcia, z którego powinno nastąpił wreszcie odbicie. Jeśli jednak poziom zostanie przełamany wtedy warto będzie szukać sygnałów do wchodzenia w pozycje krótkie. Najlepszą ku temu okazją byłby oczywiście re-test wcześniejszego wsparcia. Na razie jednak pojawienie się wyraźnego sygnału kupna z Price Action może posłużyć do otwarcia pozycji długiej. Jednak byłaby ona przeciwna do silnego momentum spadkowego, dlatego trzeba uważać.

GBP/USD price actionJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here