Naga MarketsNa rynkach ciągle dość ciekawie. Duże ruchy ze środy dały kilka ciekawych okazji do otwierania pozycji lub mogą w najbliższym czasie dać.
Zanim zaczniemy chciałem zaprosić Cię do zamkniętej strefy na Comparic, która oczywiście jest i będzie darmowa. Prezentować tam będziemy treści, które są normalnie są płatne, ale dla naszych czytelników będą dostępne gratis. Obecnie polecam 7 godzinne szkolenie Trading po Pracy o wartości 615zł od Forex University oraz e-book “Skuteczny Daytrading” autorstwa Sebastiana Job: Link. W strefie znajduje się również 20! filmików edukacyjnych od Consilium Invest oraz szkolenie dotyczące analizy fundamentalnej. Zapraszam!.

AUD/USD:

Wczoraj była okazja do otwierania pozycji długiej na 50% zniesienia pin baru ze środy. Obecnie cena jeszcze nie przebiła maksimum tej świecy dlatego ciągle można rozważać buy stop powyżej niej.EUR/JPY:

Sygnał kupna z pin bar (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) nadal obowiązuję. Otwarcie powyżej niego spowoduje, że pozycja będzie miała dość duży stop loss. Wydaje się, że lepiej zaczekać na większą korektę spadkową. Para w ogóle nie wygląda najlepiej dlatego, warto wybrać inne krosy z Jenem.EUR/USD:

Eurodolar konsoliduje zaraz nad kluczowy wsparciem. Brak reakcji kupujących powoduje, że prawdopodobieństwo ruchu w dół wzrasta i już dzisiaj może nastąpić zdecydowane przebicie.GBP/AUD:

Para jest w okolicach kluczowego oporu i warto na nim szukać wyraźnych sygnałów sprzedaży, ponieważ w szerszej perspektywie trend jest spadkowy. Na razie trwa konsolidacja pod tym poziomem i pewnie już wielu traderów ma shorty.GBP/CHF:

Również para Funt do Franka szwajcarskiego atakuje kluczowy opór. Tutaj sytuacja jest nieco inna, dlatego, że trend jest wzrostowy od połowy marca. Jednak bardzo wyraźny sygnał sprzedaży może zostać wykorzystany do otwierania pozycji krótkich. Jeśli jednak opór zostanie przebity, wtedy para znajdzie się najwyżej od 2011 roku i warto będzie szukać sygnałów kupna przy re-teście od góry.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here