Naga MarketsNa wstępnie chciałem jeszcze raz bardzo przeprosić za wczorajsze problemy techniczne. Mam nadzieję, że zaglądali Państwo na nasze forum, fanpage lub dział Forex na Żywo i brak portalu nie był wielkim utrudnieniem. Na szczęście na rynkach zaczyna dzisiaj być ciekawie i mogą nadarzyć się okazje inwestycyjne.

AUD/NZD:

Para Dolar australijski do Dolara nowozelandzkiego zanurkowała po danych z Australii docierając do kluczowego wsparcia. Trend od początku roku jest wzrostowy, a duże korekty są na porządku dziennym, dlatego jest spora szansa na odbicie. Warto obserwować parę szukając wyraźnych sygnałów kupna price action (Formacje Price Action: Pin Bar, Fakey, Inside Bar) z wykresu dziennego i niższych okresów czasowych.

EUR/AUD:

Na wczorajszym porannym przeglądzie rynku Buy czy Sell pokazywałem, że mimo odbić od kluczowego oporu para nie dawała wyraźnych sygnałów sprzedaży z price action. Dlatego obecny wzrost może być wreszcie okazją do otwarcia pozycji krótkich zgodnych z silnym trendem spadkowym.invest

EUR/USD:

Eudodolar również zbliżył się do ważnego miejsca jakimi jest dolne ograniczenie strefy oporu. Tutaj również możemy mówić o trendzie spadkowym, dlatego szukanie okazji do wejścia w shorty, będzie dobrym pomysłem.NZD/USD:

Bardzo ciekawie może być na Kiwi, ponieważ cena dotarła do historycznego szczytu z 2011 roku. Brakuje jeszcze dosłownie kilkunastu pipsów żeby Dolar nowozelandzki do Dolara amerykańskiego znalazł się na niespotykanych maksimach. Tak silny poziom może spowodować reakcję, dlatego traderzy którzy grają również przeciw trendowi, mogą uważnie go obserwować i szukać sygnałów sprzedaży. Jeśli poziom ten zostanie trwale przebity, re-test od góry potwierdzony przez price action, będzie okazją do otwierania longów.
Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here