Naga MarketsPrzegląd setupów dla strategii end of the day to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o strategię end of the day, której szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Cykl trwać będzie dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie, w sobotę 23 września opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji binarnych by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.

Te artykuły również Cię zainteresują

Kurs pary walutowej CADJPY rozpoczął czwartkową sesję powyżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek trwających od pewnego czasu spadków kurs zbliża się w okolice poziomu PP i średniej kroczącej SMA33. Dokładne przetestowanie i odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych wzrostów. Warto zatem uważnie obserwować notowania tego instrumentu i w krótkim terminie rozważyć opcję CALL.

CADJPY H1

Kurs pary walutowej NZDJPY również rozpoczął czwartkową sesję powyżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek trwających od pewnego czasu spadków kurs dotarł w okolice poziomu PP i średniej kroczącej SMA33. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

NZDJPY H1

Kurs pary walutowej EURGBP rozpoczął czwartkową sesję poniżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek trwających od kilku godzin wzrostów rynek dotarł w okolice poziomu PP i średniej kroczącej SMA33. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURGBP H1

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Kurs pary walutowej EURUSD również rozpoczął czwartkową sesję poniżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek trwających od kilku godzin wzrostów rynek zbliża się w okolice poziomu PP zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fiobnacciego. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURUSD H1

Ponieważ kurs pary walutowej GBPUSD rozpoczął czwartkową sesję poniżej poziomu PP, jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Od początku sesji rynek porusza się w stosunkową wąskiej konsolidacji oscylując w okolicy średniej kroczącej SMA33. Odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

GBPUSD H1

uTrader, oferuje 71% zwrotu w przypadku opcji na NZDJPY, 74% w przypadku opcji na CADJPY, 76% w przypadku opcji na EURGBP i GBPUSD oraz aż 81% w przypadku opcji na EURUSD. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEFIX: Dolar się umocnił, ciekawiej na USD/JPY
Następny artykułTrading Ichimoku – GBPCAD, GBPUSD, USDCHF, USDJPY – 21 września 2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

2 KOMENTARZE

  1. Witam, jak sama nazwa strategii mówi oraz jej opis opublikowany dwa tygodnie temu, czas wygaśnięcia opcji to najpóźniejsza dostępna godzina danej sesji. Biorąc pod uwagę, że opcje długoterminowe mają okres wygaśnięcia sięgający kilku dni, przez sformułowanie “w krótkim okresie” rozumiem “do końca dzisiejszej sesji”.
    Pozdrawiam 🙂

  2. Witam, mam pytanie odnośnie analizy, co rozumie Pan przez: “W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.” albo “W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.” 🙂 czy można określić to np na 4 h, end of the day ?? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here