Naga MarketsPrzegląd setupów dla strategii end of the day to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o strategię end of the day, której szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Cykl trwać będzie dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie, w sobotę 23 września opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji binarnych by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.


Kurs pary walutowej NZDJPY rozpoczął środową sesję powyżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek późniejszych spadków kurs dotarł w okolice poziomu PP i średniej kroczącej SMA33, gdzie już z samego rana pojawiła się reakcja popytowa. Osoby, które wówczas zdecydowały się otworzyć opcję CALl na tym instrumencie, w chwili obecnej są coraz bliżej zaksięgowania zysku. Warto jednak zwrócić uwagę, że w okolicy wspomnianej strefy wsparcia zabrakło jakiejkolwiek formacji świecowej, która z technicznego punktu widzenia umożliwiłaby tą inwestycję.

NZDJPY H1

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Drugi sygnał pojawił się dziś na parze USDTRY. W tym przypadku rynek rozpoczął środową sesję poniżej poziomu PP co oznacza, ze jedyny scenariusz, który nas interesował to scenariusz pro-spadkowy. Od początku sesji rynek oscylował w okolice średniej kroczącej SMA, gdzie już z samego rana pojawiło się kilka sygnałów umożliwiających otwarcie opcji PUT na tym instrumencie.

USDTRY H1

Spośród obserwowanych instrumentów jedynie te dwa umożliwiły dziś jakąkolwiek spekulację na podstawie strategii end of the day. Warto czasem jednak zastanowić się nad istotą otwierania wielu pozycji każdego dnia. Może 1-2 pozycje dziennie dadzą lepsze rezultaty niż gdyby tych pozycji było zdecydowanie więcej. Idealnym przykładem potwierdzającym tą tezę może być chociażby cykl „opcja na dziś”, który w ubiegłym miesiącu dzięki skuteczności na poziomie 78,95% dał stopę zwrotu na poziomie 7,12:1. Okazuje się więc, że czasem mniej znaczy więcej.

Jednocześnie mogę już zdradzić, że strategia, którą przedstawię w weekend nie będzie ograniczała się jedynie do interwału H1 dlatego też osoby bardziej aktywne będą mogły liczyć na zdecydowanie większą ilość potencjalnych sygnałów transakcyjnych.


uTrader, oferuje 71% zwrotu w przypadku opcji na NZDJPY i aż 73% w przypadku opcji na USDTRY. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrading Ichimoku – EURNZD, GBPCAD, GBPUSD – 20 września 2017
Następny artykułEUR/GBP: podwójny szczyt i long straddle
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here