Naga MarketsPrzegląd setupów dla strategii end of the day to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o strategię end of the day, której szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Cykl trwać będzie dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie, w sobotę 23 września opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji binarnych by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.

Te artykuły również Cię zainteresują

Już z samego rana strategia end of the day wskazała dziś kilka potencjalnych sygnałów transakcyjnych. Niestety zdecydowana większość z nich okazała się fałszywa i jeżeli sytuacja się szybko nie zmieni, strategia nie będzie miała jakichkolwiek podstaw do zostania zyskowną. Póki co jednak w dalszym ciągu jesteśmy w fazie testów a szczegółowe statystyki przedstawione zostaną w weekend.

W chwili obecnej, na uwagę zasługują jedynie dwa instrumenty finansowe: GBPUSD oraz GOLD.

Kurs pary walutowej GBPUSD rozpoczął wtorkową sesję powyżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek początkowych wzrostów, rynek dotarł w okolice średniej kroczącej SMA33, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Ponieważ spadki nie zrobiły zbyt dużego zasięgu, w dalszym ciągu warto rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

GBPUSD H1

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Kurs Złota również rozpoczął wtorkową sesję poniżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Od początku sesji rynek porusza się spokojnie w trendzie horyzontalnym (w konsolidacji) i jeżeli tylko ruch ten dotarłby w okolice poziomu PP zbiegającego się obecnie z średnią SMA33, spodziewać moglibyśmy się pojawienia tam reakcji podażowej. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do dalszych spadków a co za tym idzie okazją do otwarcia opcji PUT na tym instrumencie.

GOLD H1

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji na GBPUSd i GOLD. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMACD Double Screen – mocne EUR przed FED
Następny artykułKorzystasz z torrentów? Twój komputer mógł zostać koparką kryptowalut
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here