Naga MarketsPrzegląd setupów dla strategii end of the day to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o strategię end of the day, której szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Cykl trwać będzie dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie, w sobotę 23 września opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji binarnych by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.


Kurs pary walutowej USDTRY rozpoczął piątkową sesję poniżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu PP oraz średniej kroczącej SMA33, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

USDTRY H1

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Niestety w chwili obecnej to jedyny interesujący sygnał. Niemniej jednak w celach edukacyjnych warto przedstawić jeszcze dwa setupy, które rozgrywać można było wcześniej.

Pierwszy z nich dotyczy pary walutowej GBPJPY, gdzie sygnał do otwarcia opcji CALL pojawiła się ok godziny 2:00 w nocy. Rynek rozpoczął piątkową sesję powyżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesował, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek późniejszych spadków kurs dotarł w okolice poziomu PP zbiegającego się z średnią kroczącą SMA33, gdzie pojawiła się reakcja popytowa.

GBPJPY H1

Drugi sygnał, tym razem do otwarcia opcji PUT pojawiła się ok godziny 8:00 na parze walutowej USDCHF. Rynek rozpoczął piątkową sesję poniżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesował, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu PP i średniej kroczącej SMA33, gdzie pojawiła się reakcja popytowa.

USDCHF H1

uTrader, oferuje 73% zwrotu w przypadku opcji na USDTRY. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. W przypadku opcji na GBPJPY i USDCHF można było natomiast zarobić kolejno 74% oraz 78%. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułSłabe wyniki sprzedaży detalicznej osłabiają USD!
Następny artykułPoprawia się sentyment konsumentów w Stanach. Jak reaguje dolar?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here