Naga MarketsPrzegląd setupów dla strategii end of the day to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o strategię end of the day, której szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Cykl trwać będzie dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie, w sobotę 23 września opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji binarnych by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.


Kurs pary walutowej AUDUSD rozpoczął czwartkową sesję poniżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu M3 oraz średniej kroczącej SMA33, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

AUDUSD H1

Kurs pary walutowej CADJPY rozpoczął czwartkową sesję powyżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek późniejszych spadków kurs dotarł w okolice poziomu PP zbiegającego się z średnią kroczącą SMA33, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

CADJPY H1

Kurs pary walutowej EURCAD rozpoczął czwartkową sesję poniżej poniżej PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego, gdzie pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Pogłębienie tych wzrostów w okolice średniej kroczącej SMA33 i poziomu PP, gdzie pojawiłaby się reakcja podażowa mogłoby być ciekawym sygnałem do kontynuacji spadków.

EURCAD H1

Kurs pary walutowej EURJPY rozpoczął czwartkową sesję poniżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu PP oraz średniej kroczącej SMA33. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

EURJPY H1

Kurs pary walutowej EURUSD rozpoczął czwartkową sesję poniżej poniżej PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Od kilku godzin obserwujemy jednak wzrosty i jeżeli rynek dotarłby w okolice poziomu PP zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego i średnią SMA33, a tam pojawiłaby się reakcja podażowa, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

EURUSD H1

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Kurs pary walutowej USDJPY rozpoczął czwartkową sesję powyżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek późniejszych spadków rynek dotarł w okolice poziomu PP, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

USDJPY H1

Kurs pary walutowej USDTRY rozpoczął czwartkową sesję powyżej poziomu PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek późniejszych spadków rynek dotarł w okolice mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego i średniej SMA33, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

USDTRY H1

Rynek złota rozpoczął czwartkową sesję poniżej poniżej PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu PP oraz średniej kroczącej SMA33. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

GOLD H1

Rynek srebra rozpoczął czwartkową sesję poniżej poniżej PP co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-spadkowy. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice poziomu PP oraz średniej kroczącej SMA33. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do ponownych spadków. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję PUT na tym instrumencie.

Silver H1

uTrader, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji na EURCAD, EURJPY, USDJPY, GOLD, Silver, 73% w przypadku opcji na USDTRY, 74% w przypadku opcji na CADJPY, 77% w przypadku opcji na AUDUSD oraz aż 81% w przypadku opcji na EURUSD. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzy na oknach da się zarobić?
Następny artykułBank Anglii utrzymuje stopy procentowe na niezmienionym poziomie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here