CMC Markets

Przegląd setupów dla strategii end of the day to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o strategię end of the day, której szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Cykl trwać będzie dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie, w sobotę 23 września opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji binarnych by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.


Kurs pary walutowej AUDCAD rozpoczął środową sesję powyżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Mimo, że na skutek późniejszych spadków kurs nie dotarł precyzyjnie w okolice poziomu PP zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego ani do średniej kroczącej SMA33 to już pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Dokładniejszy re-test i odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

AUDCAD H1

Kurs pary walutowej EURJPY również rozpoczął środową sesję powyżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Od kilku godzin obserwujemy spokojne spadki i jeżeli tylko kurs dotarłby w okolice poziomu PP bądź przynajmniej do średniej kroczącej SMA33 i tam pojawiłaby się reakcja popytowa, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

EURJPY H1

Zobacz jak wygląda gra opcjami binarnymi na walutach, indeksach, towarach a także na akcjach popularnych spółek. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Kurs pary walutowej EURUSD rozpoczął środową sesję powyżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek późniejszych spadków kurs dotarł precyzyjnie w okolice średniej kroczącej SMA33, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

EURUSD H1

Najciekawiej przedstawia się chyba jednak obecna sytuacja na wykresie pary walutowej EURCAD, gdzie rynek również rozpoczął środową sesję powyżej poziomu PP (różowa linia przerywana nazwana Pivot) co oznacza, że jedyny scenariusz jaki nas interesuje, to scenariusz pro-wzrostowy. Na skutek późniejszych spadków kurs dotarł precyzyjnie w okolice poziomu PP zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego oraz do średniej kroczącej SMA33, gdzie już pojawiła się pierwsza reakcja popytowa. Odrzucenie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów. W krótkim terminie warto zatem rozważyć opcję CALL na tym instrumencie.

EURCAD H1


uTrader
, oferuje 76% zwrotu w przypadku opcji na EURJPY i EURCAD, 74% w przypadku opcji na AUDCAD oraz aż 81% w przypadku opcji na EURUSD. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
Poprzedni artykułUOKiK ostrzega przed OneLife Network – dystrybutorem waluty OneCoin
Następny artykułNomura: 0,80 na AUD/USD i co dalej?
Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here